Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Kulinarne inspiracje Hochland na miarę XXI wieku!
Hochland Polska wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych konsumentów. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, w 2019 roku inspiracje kulinarne Hochland będą wyświetlać się na inteligentnych lodówkach poprzez dedykowaną aplikację mobilną. Korzystanie z aplikacji to zupełnie nowa jakość, rewolucjonizująca codzienne zakupy i przygotowywanie posiłków.

Niespodziewani goście z wizytą za pół godziny? Brak pomysłu na śniadanie czy obiad, a może zwykła rutyna w kuchni? Każdy przynajmniej raz był w takiej sytuacji. By zaradzić kulinarnemu impasowi, z pomocą przychodzą rozwijające się technologie i oryginalne projekty zmieniające dotychczasowe zwyczaje konsumenckie. Hochland Polska to firma idąca z duchem czasu, jako pierwsza współtworzy unikatowy projekt, mający realny wpływ na zwyczaje kulinarne Polaków. Tym razem, we współpracy z kulturalno-kulinarnym magazynem KUKBUK, Hochland będzie inspirować dosłownie prosto z… lodówki!


Dzięki zintegrowanej aplikacji mobilnej, przepisy z wykorzystaniem produktów Hochland będą wyświetlać się na specjalnie zaprojektowanych, inteligentnych lodówkach oraz na smartfonach. Zawsze pod ręką – wtedy, gdy potrzebny jest nowy przepis czy kulinarna podpowiedź. Dodatkowo, dzięki aplikacji w trakcie zakupów można sprawdzić zawartość lodówki i upewnić się, czy nie potrzeba dokupić serki Hochland. To właśnie z ich dodatkiem przyrządzisz szybko i wygodnie oryginalne i pełne smaku pyszności, np. aromatyczną zupę ziołową z kremowym serkiem i jajkami przepiórczymi albo idealne na kolację – tosty z awokado, szynką, serem żółtym i jajkiem w koszulce. A co na deser? Wśród słodkich receptur znajdzie się choćby przepis na mini tarty z serkiem, konfiturą wiśniową i migdałami… brzmi apetycznie? A to dopiero początek inspiracji Hochland i Kukbuk!


W ramach akcji Hochland pojawi się w 2019 roku z pulą przepisów, które publikowane będą w magazynie drukowanym KUKBUK, online i aplikacji KUKBUK, która jest dostępna dla bazy 100 000 prenumeratorów, którzy zakupili/zakupią lodówki z serii Samsung Family Hub.


Akcja ma charakter całoroczny i promować będzie różne sery Hochland - Sery Kremowe, Żółte i Kanapkowy – kremowy serek twarogowy. 


kukbuk

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij