Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Dyrektor Coca-Coli: Ważne jest, aby nowy produkt wnosił coś nowego do kategorii
Nasza firma, wprowadzając na rynek nowości, równolegle rozwija produkt w stronę potrzeb tak konsumenta, jak i swoich klientów. Rozpoznawalność i wizerunek marki to dobra baza, ale bez właściwego wsłuchania się w potrzeby klientów, nie ma mowy o sukcesie rynkowym - powiedziała serwisowi portalspozywczy.pl, Iwona Jacaszek, dyrektor ds. korporacyjnych, Coca-Cola HBC Polska.

- Polski rynek jest bardzo konkurencyjnym, ważne więc jest, aby nowy produkt wnosił coś nowego do kategorii. Z jednej strony powinien odpowiadać na nowe potrzeby lub przyciągać do kategorii nowych użytkowników. Z drugiej strony musi mieć pozytywny wpływ na kategorię z perspektywy klienta np. budując jej wartość, pokonując bariery zakupowe, a tym samym zwiększając penetrację kategorii - tłumaczy Iwona Jacaszek.

Jak dodaje nasza rozmówczyni, przy dużej konkurencyjności rynku coraz trudniej jest przebić się z komunikacją do konsumenta, który jest bombardowany z każdej strony różnymi przekazami. - Dlatego dobrze jest włączyć do działań wspierających wprowadzenie nowości takich jak reklama w mediach, niestandardową formę dotarcia do grupy docelowej - komentuje.

Według Iwony Jacaszek, takim niestandardowym działaniem był m.in. projekt Burn'in Heads, czyli "głowy pełne pomysłów", który był skupiony był wokół wybranych obszarów sportu i muzyki klubowej, a także rpomował napój energetyzujący Burn.

- W 2011 roku staramy się zbliżyć jeszcze bardziej do tych grup społecznościowych, organizując, współorganizując i sponsorując różnego rodzaju eventy i wydarzenia ważne z punktu widzenia poszczególnych grup - podsumowuje dyrektor ds. korporacyjnych, Coca-Cola HBC Polska.

(Źródło: www.portalspożywczy.pl)


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij