Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nestlé numerem jeden w rankingu Effie Effectiveness Index 2016
Światowy ranking Effie Effectiveness Index 2016 wyróżnił skuteczność kampanii marketingowych KitKat i Nescafé – marek firmy Nestlé. Koncern zajął pierwsze miejsce w kategorii „Żywność”, a czwarte w klasyfikacji generalnej tego prestiżowego rankingu.

Effie Effectiveness Index od 2011 roku mierzy wpływ kampanii marketingowych na całym świecie. Celem klasyfikacji jest zaprezentowanie i nagradzanie najskuteczniejszych agencji i specjalistów od marketingu działających na rzecz marek globalnych oraz regionalnych, w podziałe na rejon działania oraz kategorię produktu. W tegorocznym rankingu Effie Effectiveness Index Nestlé zajęło zaszczytne, pierwsze miejsce wśród reklamodawców w kategorii „Żywność” i dodatkowo czwarte w klasyfikacji generalnej, obejmującej wszystkie oceniane kampanie. Wysoką pozycję w tegorocznym zestawieniu Nestlé zawdzięcza zdobyciu na całym świecie aż 67 nagród Effie dla wyróżniających się kampanii marketingowych przeprowadzonych dla 22 marek międzynarodowego koncernu.

 

Wśród nagrodzonych działań marketingowych Nestlé znalazły się: kampania Nescafé w Indiach, kampania Mövenpick w Niemczech, kampania Jack’s Pizza w USA oraz nowatorska akcja promocyjna batonów KitKat w Japonii, przy której spółka Nestlé Japonia współdziałała z lokalnym przewoźnikiem kolejowym. W ramach współpracy, japońskie koleje zgodziły się, aby batony KitKat służyły pasażerom jako bilety. Celem kampanii była promocja turystyki oraz celebrowanie ponownego otwarcia linii kolejowych po trzęsieniu ziemi i tsunami.

 

Oglądaj wideo z kampanii KitKat w Japonii.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Edyta Iroko

Koordynator ds. Mediów

Email: edyta.iroko@pl.nestle.com

Telefon: +48 22 607 32 54

Mobile: +48 600 204 870


Marta Gryglewicz

Senior Account Executive
Email: 
m.gryglewicz@partnersi.com.pl
Telefon: 22 858 74 58 wew. 83
Mobile: +48 504 640 360

  


O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i prawie 90 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA, MANHATTAN oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 5000 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2015 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.     

 

Nestle_numerem_jeden_w_rankingu_Effie

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij