Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Grupa PTWP SA zaprasza na Jubileuszowe X Forum Rynku Spożywczego i Handlu
Grupa PTWP SA, wydawca serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl i magazynu „Rynek Spożywczy” zaprasza 6-7 listopada 2017 r. do hotelu Sheraton, w Warszawie na jubileuszową X edycję Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2017 (10th Food Market & Retail Forum 2017) – największej konferencji biznesowej dedykowanej przedsiębiorcom z sektora spożywczego, handlu i dystrybucji w Polsce i regionie.

O nowych trendach, zmieniającym się konsumencie i wyzwaniach, jakie stoją przed producentami żywności, będziemy rozmawiać podczas X Jubileuszowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu – w odświeżonej formule, ale wciąż z najbardziej wpływowymi przedstawicielami branży.

 

Udział w trwających dwa dni debatach wezmą prezesi i dyrektorzy spółek spożywczych i sieci handlowych, eksperci i analitycy rynkowi, ale także gwiazdy marketingu spożywczego i handlowego: trendsetterzy, blogerzy, influencerzy. Forum Rynku Spożywczego i Handlu to idealna okazja do networkingu, wymiany ciekawych kontaktów i rozmów biznesowych w strefie VIP.

 

Na Forum nie zabraknie także przedstawicieli młodych firm debiutujących na rynku z ciekawymi projektami spożywczo-handlowymi czy branżowych start-upów. Podczas Forum redakcja wyróżni ciekawe propozycje rynkowe Certyfikatem Dobry Produkt, a liderów – Nagrodami Rynku Spożywczego 2017. Na Forum zostanie także rozstrzygnięty pierwszy konkurs Food & Retail Start-up Star. – W związku z jubileuszem chcemy zrobić ruch w kierunku młodych firm, dopiero stawiających pierwsze kroki w biznesie, i nagrodzić ich entuzjazm oraz nowatorskie projekty, zarówno spożywcze, jak i wdrożenia dedykowane firmom handlowym – mówi Edyta, Kochlewska, redaktor naczelna magazynu "Rynek Spożywczy".

 

Będzie inspirująco, więc nie może Was tam zabraknąć!

 

 

FB_post

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij