Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Ostatnie dni głosowania na najlepsze raporty społecznej odpowiedzialności biznesu
Jeszcze tylko do niedzieli, 17 września br., można głosować na najlepsze raporty społeczne. Wśród ubiegających się o ten tytuł jest Raport Tworzenia Wspólnej Wartości 2014-2016 firmy Nestlé Polska.
Głosuj na Raport Tworzenia Wspólnej Wartości 2014-2016 firmy Nestlé Polska!


Raport Nestlé Polska został zgłoszony do udziału w konkursie na najlepszy raport społeczny w Polsce. Serdecznie zapraszamy wszystkich do czytania raportu, dzielenia się opiniami oraz głosowania na stronie: www.raportyspoleczne.pl/zaglosuj-na-raport/


Opublikowany Raport Tworzenia Wspólnej Wartości prezentuje działania Nestlé w Polsce z 3 ostatnich lat (2014-2016) w obszarach: Dla każdego człowieka i każdej rodziny, Dla naszych społeczności oraz Dla naszej planety. W ramach tych działań Nestlé w Polsce m.in. prowadzi program edukacyjny skierowany do gimnazjalistów "Żyj smacznie i zdrowo", a także zredukowało poziom soli w produktach o 11% i cukru o 9%. Pełny Raport Tworzenia Wspólnej Wartości 2014-2016 firmy Nestlé Polska dostępny jest w formie cyfrowej na stronie www.raportnestle.pl.


Jak co roku w Konkursie Raporty Społeczne, organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Deloitte, jedną z nagród przyznają internauci. W tegorocznej 11. edycji plebiscytu o ich głosy rywalizują aż 44 raporty CSR i zrównoważonego rozwoju. Głosowanie rozpoczęło się 16 sierpnia i potrwa do 17 września włącznie.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Edyta Iroko

Koordynator ds. Mediów

Email: edyta.iroko@pl.nestle.com

Telefon: +48 22 607 32 54

Mobile: +48 600 204 870


Daria Grzesiek

Account Executive
Email: 
d.grzesiek@partnersi.com.pl
Telefon: 22 858 74 58 wew. 30
 

 


O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i prawie 90 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 5000 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2015 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.


sprawdz_raport_Nestle

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij