Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Polska branża rolno-spożywcza ma szanse na pomyślną ekspansję do Azerbejdżanu
Polska branża rolno-spożywcza, a także sektor maszyn rolniczych mają szanse na pomyślną ekspansję do Azerbejdżanu. Podczas Forum Biznesowego w Baku wiceprezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Krzysztof Senger mówił, że sektorami wysokich szans na współpracę gospodarczą Polski i Azerbejdżanu są m.in.: infrastruktura, transport, energetyka i nowe technologie - informuje Portal Spożywczy.

Polsko-Azerbejdżańskie Forum Biznesowe odbyło się 31 maja 2019 r. w Baku. Podczas Forum PAIH podpisała porozumienia o współpracy z trzema azerbejdżańskimi instytucjami otoczenia biznesu i trzema firmami m.in. z sektora e-commerce i IT. 

PAIH uruchomiła ZBH Baku na początku lipca 2018 roku. Kierowniczka biura, Elnara Mammadova,zaznacza, że największy potencjał na pomyślną ekspansję do Azerbejdżanu mają przedsiębiorstwa z takich sektorów jak: farmaceutyczny, sprzętu medycznego, rolno-spożywczy, maszyn rolniczych, kosmetyczny, budowlany i transportowy. 

Szefowa ZBH Baku dodaje, że większość polskich firm, które do tej pory się zgłosiło do jej biura poszukuje dystrybutorów i partnerów po stronie azerbejdżańskiej oraz informacji o rynku i targach w Azerbejdżanie.

Więcej informacji: www.portalspozywczy.pl

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij