Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Akcelerator dla branży rolno-spożywczej
Kolejna edycja Akceleratora Innowacji i Ekspansji tym razem skierowana do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego

Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju S.A., po dotychczasowych pozytywnie ocenianych akceleratorach dla sektorów meblowego, kosmetycznego, modowego, urządzeń medycznych i jachtowego, rozpoczyna kolejną edycję akceleratora branżowego, tym razem dla branży rolno - spożywczej.


Akcelerator branżowy jest przedsięwzięciem, którego celem jest zwiększenie możliwości eksportowych oraz ekspansji inwestycyjnej polskich firm, w szczególności do krajów pozaunijnych. Akcelerator składa się z trzech etapów: Pierwszy z nich to bezpłatne, dwudniowe warsztaty, które odbędą się w dniach 19 - 20 lutego br. Jest to projekt, który jest skierowany także dla dużych firm, które mogą uzyskać informacje nt. nie tylko eksportu, ale także możliwości inwestycyjnych za granica.

 

W trakcie warsztatów będą Państwo mogli uzyskać szereg informacji nt. wsparcia finansowego i instytucjonalnego ze strony takich instytucji jak KOWR, PARP, MR, BGK, PAIH, ARP, KUKE, KUKE Finance i szeregu innych. Do uczestnictwa zostali także zaproszeni przedstawiciele MRiRW oraz innych instytucji odpowiedzialnych za polskie rolnictwo. Formularz aplikacyjny znajduje się pod adresem: https://pfrsa.pl/dzialalnosc/innowacje/akcelerator-dla-branzy-rolno-spozywczej.html Rekrutacja trwa do 10 lutego br.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij