Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Konkurs Innovation Prizes organizowany przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii
Zapraszamy do udziału w organizowanym przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii, sektor żywności (EIT Food) konkursie dla startupów z sektora rolno-spożywczego o nazwie Innovation Prizes.

EIT


Masz startup z branży rolno-spożywczej na wczesnym etapie rozwoju? Posiadasz innowacyjny produkt lub usługę, które mogą przekształcić sektor rolno-spożywczy? Aplikuj o udział w programie Innovation Prizes i otrzymaj nawet do 25 000 EUR! 


EIT Food (Europejski Instytut Innowacji i Technologii, sektor żywności) ma misję przekształcenia europejskiego systemu żywnościowego tak, aby był lepszy zarówno dla ludzi, jak i planety. Właśnie dlatego powstały Innovation Prizes – konkurs, w którym nagradzani są przedsiębiorcy i startupy na wczesnym etapie rozwoju, i którego celem jest wspieranie rozwoju nowych produktów i usług, które mogą pomóc w przekształceniu naszego systemu rolnego i żywnościowego w zdrowszy, bardziej zrównoważony i godny zaufania. 


Wybrane startupy będą miały szansę rywalizować w polskim finale i wygrać 1000 €, 3000 € lub 5000 €. Oprócz nagród pieniężnych uczestniczące startupy skorzystają z dostępu do inwestorów, wysokiej jakości treningów oraz naszej społeczności mentorów i ekspertów branżowych. 


Konkurs zakończy się Wielkim Finałem, podczas którego zdobywcy 1. nagrody ze wszystkich 17 krajów będą walczyć o trzy nagrody główne: 10 000 EUR i 15 000 EUR oraz 25 000 EUR. 

Termin składania wniosków dla wszystkich krajów upływa 19 kwietnia 2020 r


Więcej informacji na temat dotacji, kwalifikujących się krajów i regionów oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie https://bit.ly/385V9oN.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z managerką projektu Yulią Bodnar (yulia.bodnar@eitfood.eu).


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij