Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Hochland #GaszynChallenge
To wyzwanie ogarnęło już całą Polskę, a Hochland Polska z radością przyjęło nominację i wzięło udział w niezwykłej akcji.

Zasady są proste: kto zrobi 10 pompek (lub 10 przysiadów) - wpłaca po 5 złotych. Kto nie zrobi - wpłaca po 10 zł. Wszystko po to, żeby pomóc ciężko chorym dzieciom. Pracownicy Hochland przyjęli wyzwanie! W piątek przed zakładem w Kaźmierzu robili pompki i przysiady, aby przekazać pieniądze na cel charytatywny. Hochland Polska postanowiło wesprzeć małą Sandrę chorującą na SMA. Więcej informacji na temat małej wojowniczki dostępne jest tutaj: https://www.siepomaga.pl/sandra.


Poprzez udział w wyzwaniu realnie przyłączamy się do niezwykłej akcji, która promuje bliskie nam wartości – mówi Jacek Wyrzykiewicz PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. Empatia, współdziałanie, aktywność i reagowanie na świat wokół nas – tak działamy i taką postawę chcemy promować. Niech dobra energia i chęć pomocy ruszają dalej w świat!


Akcja pomocy Sandrze nie kończy się wraz ze zrobieniem pompek! Małej Sandrze będzie mógł pomóc każdy chętny. Co trzeba zrobić by pomóc? Zarówno w Kaźmierzu jak i drugim zakładzie  w Węgrowie pracownicy mogą wrzucać pieniądze do specjalnych puszek.


Termin zbierania funduszy zaplanowany jest na tydzień, tj. 20-24 lipca. Po tych dniach wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na konto akcji siepomaga.pl


IMG_4319 (002)

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij