Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
8 Hochland Półmaraton – inny niż dotychczas!
Hochland Półmaraton to tradycja! Hochland Polska od początku jest sponsorem tytularnym tego współzawodnictwa. W tym roku to już 8 Hochland Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha, ale z uwagi na sytuację epidemiczną i ograniczenia - bieg nie odbędzie się tradycyjnie w Kaźmierzu, miejscu w którym znajduje się siedziba Hochland Polska. Tym razem formuła tego współzawodnictwa będzie inna niż dotychczas.

Każdy kto zarejestruje się, otrzyma przed biegiem przesyłkę z pakietem startowym. Wszystkie szczegóły i zasady rywalizacji dostępne są na stronie www.hochlandpolmaraton.pl


Zaplanowany termin to ostatni weekend września,  25-27 września. Organizatorem wydarzenia sportowego 8 HOCHLAND PÓŁMARATON DOLINĄ SAMY I PYRLANDZKA DYCHA jest Stowarzyszenie Kaźmierz. Zapisy prowadzone są na stronie www.hochlandpolmaraton.pl do 13 września 2020.


W dniach 25 – 27 września, każdy uczestnik 8 Hochland Półmaratonu będzie miał zadanie: przebiec lub przejść z kijkami wybrany dystans i swój wynik dodać w panelu zawodnika, do którego link otrzyma po rejestracji. W panelu należy: wpisać swój czas i dodać zrzut ekranu z uzyskanym wynikiem (czas i dystans). Z podanych wyników zostanie utworzona  klasyfikacja wirtualna wszystkich uczestników na danych dystansach – bez nagród, zgodnie z określonymi zasadami.

 

Zachęcamy do regularnych ćwiczeń, wiemy jak bardzo ruch jest ważny dla naszego zdrowia. Wszyscy lubią biegać, dlatego mamy propozycję nie do odrzucenia! W ramach 8 Hochland Półmaratonu zapraszamy do biegu własnymi ścieżkami w formule innej niż dotychczas, ze względu na pandemię. Promujemy aktywność fizyczną także wśród naszych pracowników. Pamiętajmy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa – jeśli jest taka możliwość, wybierajmy leśne ścieżki, aby unikać ruchu drogowego. Życzymy przyjemności na trasach! – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services w Hochland Polska.

 

Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.


Polmaraton2020 (002) (002)

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij