Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Hochland wyróżnia stabilność!
Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie. Hochland rozwija się i podejmuje szereg kolejnych inwestycji. W maju tego roku Zarząd Hochland Polska kupił grunty i istniejące obiekty Spółdzielni Mleczarskiej „Jana", położone w Kaźmierzu, bezpośrednio obok siedziby Hochland. Aktualnie trwa remont obiektu.

Lokalna społeczność poparła zmianę własności, która świadczy o długoterminowym zaangażowaniu firmy w Kaźmierz - miejsce, w którym Hochland rozpoczął swoją polską działalność 25 lat temu. Z zadowoleniem przyjęto też plan zamknięcia prawie 90-letniej, opalanej węglem kotłowni w nabytych obiektach, będącej źródłem niebezpieczeństwa i znacznego zanieczyszczenia powietrza w okolicy.

 

Nowa inwestycja Hochland w Polsce wpływa na realizację przyszłych planów rozwoju i rozbudowy. Udało się także przyciągnąć lokalnych pracowników spółdzielni mleczarskiej do przyłączenia się do Hochland. W tych trudnych czasach oznacza to stabilną i bezpieczną przyszłość dla nich i ich rodzin.

 

Nie ustajemy w dążeniu do tego, by firma Hochland Polska była idealnym miejscem do pracy, co zauważają i doceniają osoby rekrutujące do nas. Nasze zespoły wymieniają się wiedzą między sobą, uczą się i inspirują nawzajem. Jesteśmy z tego bardzo dumni i cieszymy się, że przyciągamy najlepszych.– powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

 

Stabilność zatrudnienia, dobre wynagrodzenie i benefity to czynniki, z których Hochland znany jest na polskim rynku pracy.

 

Milena Rychlewska, która przeszła do Hochland Polska ze SM Jana wspomina:  Propozycja ze strony firmy Hochland była znakomitym rozwiązaniem kłopotliwego położenia, w jakim się znalazłam. Bardzo ucieszyłam się z tej możliwości. Zostałam zatrudniona na stanowisku specjalisty ds. finansów i sprawozdawczości. To kolejna z rzeczy, która przyczyniała się do mojego zadowolenia, ponieważ w tym właśnie kierunku się kształciłam i zawsze myślałam o pracy w dziale księgowym. Udało mi się szybko wdrożyć w powierzone obowiązki,  dzięki życzliwości i pomocy ze strony Hochland.

 

W Hochland Polska panuje dobra atmosfera oraz troska o pracowników, co jest szczególnie ważne w obecnym czasie, kiedy sytuacja na rynku pracy jest dość trudna. Dużą wagę przywiązujemy do ochrony środowiska, stanowiącego ważny punkt w strategii firmy. Jednocześnie współpracujemy z lokalną społecznością. Wspieraliśmy Szkołę Podstawową w Kaźmierzu w zakresie wyposażania w sprzęt komputerowy, dofinansowaliśmy wyjazdy dzieci na wymianę w Niemczech, sfinansowaliśmy przyłącze internetowe do biblioteki gminnej, wspomagamy lokalną straż pożarną – to tylko kilka z przykładów. Wspólnych projektów w tym obszarze naszej działalności jest sporo – staramy się działać na bieżąco. - podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz.

Hochland_2016 (002)

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij