Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Hochland z nagrodami w konkursie Lider Forum 2020
Almette serek śmietankowy bez laktozy, Kremowy Hochland Kanapkowy Mini śmietankowy, ser żółty Hochland Edamski, ser topiony Hochland Gouda kremowy oraz Valbon Camembert, zajęły kolejno I miejsce w kategorii Top jakość, II miejsce w kategorii Twarożki, II miejsce w kategorii Sery żółte, I miejsce w kategorii Sery topione oraz II miejsce w kategorii Sery pleśniowe w konkursie Lider Forum 2020.

To była już 16. Edycja Konkursu Lider Forum, którego celem jest zaangażowanie przedstawicieli handlu detalicznego i hurtowego do wyłonienia najciekawszych produktów mleczarskich i tłuszczów żółtych, ich promocja oraz kształtowanie trendów rynkowych.

Zgłaszany produkt musiał być wprowadzony do obrotu nie później niż przed 1 maja 2019 roku, być dostępny w handlu detalicznym i hurtowym na terenie RP.  Do oddania głosu upoważnieni byli wyłącznie Czytelnicy Forum Mleczarskie Handel reprezentujący sektor handlu. Głosowanie następowało poprzez ankietę dołączaną do dwumiesięcznika. Czas przeznaczony na odesłanie ankiet to: 30 IV-10 IX. Zwyciężają trzy produkty najczęściej wskazywa­ne w danej kategorii, a wyboru finalnie dokonuje Komisja Konkursowa.

 

Lider Forum to konkurs z tradycjami. Przy ocenie produktów pod uwagę brane są kompilacje kilku elementów: innowacyjności produktu, atrakcyjności i wygody opakowania, wolumenu sprzedaży, zadowolenia ze współpracy z producentem. Zwyciężają produkty najczęściej wskazywa­ne w danej kategorii. Cieszymy się z uzyskanych wyników i bardzo dziękujemy za zaufanie kolejny już raz! – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

 


Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij