Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Hochland gotowy na Święta!
Koniec roku zbliża się wielkimi krokami! Rok 2020 postawił cały sektor spożywczy w wyjątkowej sytuacji pandemii. Wyjątkowe są też firmowe kartki na Boże Narodzenie i życzenia, które ilustrują, że Pracownicy Hochland w dobie zamknięcia gospodarki poczuli niesamowitą solidarność i wzajemne wsparcie w ramach sprawnej organizacji biznesowej. Hochland jest gotowy na Święta! Właśnie ruszyła dystrybucja życzeń firmowych!

Na tegorocznych kartkach znalazło się świąteczne drzewko, które tworzy sympatyczna grafika gromadki ludzi – przedstawiających Pracowników Hochland Polska z różnych obszarów działalności firmy. Jest między innymi handlowiec, przedstawiciel produkcji w maseczce,  magazynu, logistyki, techniki, księgowości, biura, a także wizualizacja kierownictwa na górze drzewka. Znamienne są życzenia świąteczne:

 

W RODZINIE HOCHLAND KAŻDY JEST WAŻNY.

TWORZYMY WSPÓLNIE COŚ WYJĄTKOWEGO.

SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I ZDROWEGO 2021 ROKU!

NIECH BĘDZIE LEPSZY NIŻ TEN MINIONY.

RAZEM DAMY RADĘ!

 

Kartki firmowe Hochland na Święta Bożego Narodzenia - to długa tradycja, w tym roku są wysyłane w formie wirtualnej, ale także tradycyjnej. Pamiętamy o pracownikach, podwykonawcach, partnerach handlowych i firmach współpracujących, a nasze życzenia zawsze są tego wyrazem. Kartki od Hochland są częścią rytuału świątecznego, są doceniane przez odbiorców, zawierają spory ładunek emocjonalny. Życzymy na te Święta wielu chwil wypełnionych radością oraz wspaniałego Nowego Roku, pełnego energii i bez strachu przed COVID19. – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

kartka HL_2020-21 (002)

 


Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij