Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Warsztaty Komisji Europesjkiej dotyczące funkcjonowania portalu Access2Markets - 12 maja br.
Spotkanie on-line o portalu Access2Markets przeznaczone jest dla firm, które chcą wejść na nowe rynki korzystając z możliwości, jakie dają umowy i porozumienia zawarte przez Unię Europejską.

Access2Markets to kompleksowy portal przeznaczony dla mniejszych firm, umożliwiający szybkie uzyskanie informacji o warunkach handlowych dotyczących importu do Unii Europejskiej i eksportu na ponad 120 rynków zagranicznych.


Portal dostarcza informacji we wszystkich oficjalnych językach UE o wybranych produktach oraz umowach handlowych UE, a także poradniki czy filmy instruktażowe.


Komisja Europejska zaprasza na spotkanie on-line przedsiębiorców, którzy chcą wejść na nowe rynki korzystając z możliwości, jakie dają umowy i porozumienia zawarte przez Unię Europejską. 
Warsztaty prezentujące możliwości wykorzystania platformy Access2Markets odbędą się 12 maja 2021 roku. W programie szkolenia przewidziano prezentację funkcjonalności portalu, a także wirtualne ćwiczenia z użyciem nowego narzędzia do oceny reguł pochodzenia produktu - ROSA (Rules of Origin Self-Assessment). Szkolenie zostanie udostępnione uczestnikom również w formie nagrania wraz z prezentacją PowerPoint i innymi tematycznymi materiałami.


Rejestracja na warsztaty jest możliwa do 10 maja 2021 roku poprzez wypełnienie formularza. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim. O przyznaniu miejsca na szkoleniu decyduje termin rejestracji. Zachęcamy do udziału w warsztatach.


Warsztaty będą również dostępne w formie nagrania, które zostanie przesłane do uczestników wraz z prezentacją PowerPoint. Taki zestaw szkoleniowy pomoże Państwu utrwalić zdobytą wiedzę i może okazać się pomocny w szkoleniach wewnętrznych. Nagranie może być również wykorzystane przez Komisję Europejską do celów informacyjnych i udostępnione publicznie.


Źródło: GIJHARS, MPRiTDodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij