Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Napój Herbapol AKTYWNOŚĆ MIĘTA mango & żeń-szeń Superproduktem 2020!
Napój „AKTYWNOŚĆ MIĘTA mango żeń-szeń i zielona herbata" zdobył statuetkę SUPERPRODUKT 2020 w kategorii Żywność, w plebiscycie organizowanym przez magazyn Świat Kobiety!

Co roku, od 14 lat „Świat Kobiety” organizuje konkurs na Superprodukt. Za każdym razem cieszy się on uznaniem zarówno czytelniczek, jak i producentów oraz dystrybutorów produktów dostępnych na polskim rynku. W tym roku zgłoszonych zostało niemalże 200 produktów w 8 kategoriach. Spośród nich jurorki konkursu i redaktorki miesięcznika wybrały te najlepsze, w tym napój marki Herbapol w podkategorii „Żywność – napoje”.

Napój funkcjonalny AKTYWNOŚĆ MIĘTA Mango & Żeń-szeń przygotowany na bazie wody mineralnej to naturalny napój bez dodatku cukru, który dostarcza zastrzyku energii! Korzeń żeń-szenia przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wzmacnia siły witalne organizmu oraz wspomaga sprawność fizyczną i umysłową. Posiada właściwości adaptogenne, czyli wspomaga odporność na stres oraz przystosowuje organizm do zwiększonego wysiłku fizycznego i psychicznego. Wspomaga dobre samopoczucie, pamięć i koncentrację. Ekstrakt z mięty doskonale smakuje i orzeźwia, a dodatek mango sprawia, że napój ma przyjemnie słodki smak.

Herbapol od wielu lat cieszy się niesłabnącą sympatią oraz uznaniem konsumentów, dla których marka jest synonimem nie tylko intensywnego smaku i aromatu płynącego z natury, ale także wysokiej jakości produktów dostępnych w przystępnej cenie.

Cena rekomendowana za butelkę napoju funkcjonalnego o objętości 300 ml wynosi 2,59 zł.

 

Herbapol posiada serię ziołowych napojów funkcjonalnych, a AKTYWNOŚĆ MIĘTA jest jednym z nich. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym portfolio na: https://www.herbapol.com.pl/produkty/napoje/napoje-ziolowe, a także do obejrzenia spotu reklamowego, emitowanego w ramach rozpoczynającej się 17 maja kampanii: https://www.youtube.com/watch?v=AaLTcNWfIuw.

 

 


 

„Herbapol-Lublin” S.A.

„Herbapol-Lublin” S.A. jest polską firmą branży spożywczej, która w ciągu ponad 70 lat obecności na naszym rynku ugruntowała swoją pozycję lidera. Zajmuje pierwsze miejsce w segmencie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, czerwonych, funkcjonalnych, białych oraz drugie miejsce w kategorii herbat zielonych i dżemów.

„Herbapol-Lublin” S.A. to przede wszystkim znane na polskim rynku marki Herbapol i Big-Active. 
Na bogate portfolio firmy składają się produkty należące do kategorii herbat, produktów dżemowych, napojów oraz syropów. W 2019 roku do portfolio firmy dołączyły produkty z linii BIO.

W 2017 roku firma zadebiutowała także w kanale HoReCa, wprowadzając na rynek dwie linie herbat: Breakfast i Premium. 

W 2019 „Herbapol-Lublin” S.A. otrzymał m.in. Diament Forbesa dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, a wybrane produkty po raz kolejny zostały wyróżnione nagrodą Kupców Polskich - Złoty Paragon oraz Hit Handlu.

W 2020 roku firma zaistniała na rynku kosmetycznym wprowadzając markę naturalnych kosmetyków i suplementów Herbapol Polana.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.herbapol.com.pl oraz www.herbapol-polana.com

Obraz1

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij