Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
"Trzymaj Formę!" odznaczone certyfikatem "Teraz Polska"​!
Ogólnopolski Program Edukacyjny "TrzymajFormę!", który współorganizujemy wraz z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, odznaczony został certyfikatem Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska"​.

25 października w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie odbyło się spotkanie Klubu Teraz Polska, podczas którego certyfikat potwierdzający prawo do posługiwania się Godłem „Teraz Polska” w imieniu Programu odebrała Marta Tomaszewska-Pielacha, dyrektor ds. żywności i żywienia PFPŻ ZP.


2022.10.25 TF! @kamilbroszko20221025-2R3A5036

fot. Kamil Broszko, Teraz Polska


Laureaci mają prawo do używania Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” przez okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia po ponownej weryfikacji nagrodzonego produktu.

Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę!" realizowany jest od 16 lat przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców w ramach realizacji strategii WHO dot. Diety, aktywności fizycznej i zdrowia. Celem programu „Trzymaj formę!” jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki. Program może być realizowany w szkołach podstawowych w klasach V-VIII.


Program został uznany na poziomie unijnym przez Komisję Europejską – w ramach projektu Obesity Governance, oraz na poziomie krajowym – dzięki uhonorowaniu inicjatywy przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska"​.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: www.trzymajforme.pl

trzymaj logo_kolor_bez ramki na www

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij