Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Mondelez Polska ponownie z tytułem Top Employer!
Top Employer Institute po raz drugi z rzędu przyznał Mondelez Polska tytuł TOP Employer. Uzyskanie tego prestiżowego wyróżnienia potwierdza, że firma pozostaje w gronie najlepszych pracodawców w kraju i stawia pracowników na pierwszym miejscu. Zewnętrzny audyt i ocena organizacji wykazały, że Monde-lez Polska utrzymuje wysokie standardy zarządzania zasobami ludzkimi.

Każda organizacja otrzymująca certyfikat Top Employers Institute, oceniana jest pod kątem praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Kwestionariusz oceny obejmuje 20 tematów pogrupowanych w 6 obszarach. W analizie brane są pod uwagę takie elementy jak m.in. strategia personalna, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, uczenie się, troska o dobrostan pracowników oraz inicjatywy dot. różnorodności i włączenia.

 

Mondelez Polska we wszystkich obszarach spełniło warunki certyfikacji, otrzymując rok po roku tytuł Top Employer. Podczas wirtualnej ceremonii nagrodę dla firmy odebrała Agnieszka Stołczyńska, People Lead Mondelez Polska i Kraje Bałtyckie.

 

"Nasi pracownicy są sercem Mondelez Polska, dlatego jestem niezwykle dumna z wyróżnienia Top Employer. Otrzymanie tej nagrody jest potwierdzeniem, że koncentrujemy się na właściwych tematach oraz tworzymy środowisko pracy, w którym nasi pracownicy mogą być sobą, rozwijać się i doskonalić swoje umiejętności" - powiedziała Agnieszka Stołczyńska, People Lead Mondelez Polska i Kraje Bałtyckie.

Szczególnie wysokie wyniki w ramach certyfikacji firma uzyskała w zakresie strategii biznesowej, etyki zawodowej oraz przywództwa. W porównaniu z innymi certyfikowanymi, Mondelez Polska plasuje się również wysoko w obszarze diversity & inclusion.

 

„To już kolejny rok, w którym Mondelez Polska otrzymuje tytuł Top Employer. To dowód na to, że podejmowane przez nas decyzje strategiczne są słuszne. Jednocześnie ten tytuł jest podkreśleniem tego, że naszą firmę tworzy zespół wyjątkowych pracowników. Bez ich zaangażowania w życie firmy, dbałości o osiąganie celów zgodnie z naszymi wartościami, a także otwartości i wzajemnej troski, otrzymanie certyfikatu nie byłoby możliwe” – powiedział Marcin Dobrock, Dyrektor Zarządzający Mondelez Polska i Kraje Bałtyckie.


Marcin_Dobrock

 

Wyróżnienie Top Employer jest potwierdzeniem efektywności zaangażowania organizacji w tworzenie lepszego środowiska pracy, dzięki wysokim standardom z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i praktykom HR. Sam proces składa się z kilku etapów, który rozpoczyna się od określenia predyspozycji firmy do udziału w programie. Certyfikat otrzymują tylko te firmy, które przejdą pozytywnie zewnętrzny audyt procesów, struktur, danych firmy i systemów. W ramach programu certyfikowano i nagrodzono 2052 najlepszych pracodawców w 121 krajach na pięciu kontynentach.

 

„Wyjątkowe czasy wydobywają to, co najlepsze w ludziach i organizacjach. Byliśmy tego świadkami w naszym Programie Certyfikacji Top Employers w tym roku. Wysokie wyniki certyfikowanych Top Employers 2023 pokazują, że te organizacje dbają o rozwój i dobre samopoczucie swoich pracowników. W ten sposób wspólnie wzbogacają rynek pracy. Z dumą ogłaszamy i świętujemy tegoroczną grupę wiodących Top Employers zorientowanych na ludzi”podsumował David Plink, Prezes Instytutu Top Employers

 

 


 

O Mondelēz International

Mondelēz International, Inc. (NASDAQ: MDLZ) jest globalnym liderem w kategorii czekolady, ciastek, gum do żucia i cukierków. Firma z przychodami w wysokości około 29 miliardów USD w 2021 r., zachęca ludzi w 150 krajach na całym świecie do spożywania przekąsek w sposób odpowiedzialny. Jako właściciel kultowych marek, takich jak ciastka Oreo, belVita i LU, czekolady Cadbury Dairy Milk, MilkaToblerone, cukierki Sour Patch Kids oraz guma do żucia Trident, odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu rynku przekąsek na świecie. Mondelēz International jest członkiem Standard and Poor's 500, Nasdaq 100 i Dow Jones Sustainability Index. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.mondelezinternational.com oraz profilu firmy na Twitterze www.twitter.com/MDLZ.

 

O Mondelez Polska

Mondelez Polska jest wiodącą firmą branży spożywczej w Polsce, obecną na naszym rynku od 31 lat. Zatrudnia ponad 5600 pracowników i jest liderem na rynku czekolady i ciastek markowych w Polsce[1]. Bogata oferta firmy obejmuje marki takie jak: czekolady Milka, Toblerone i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka Milka, OREO, belVita, Lubisie, Delicje, San, Łakotki, rogaliki i przekąski 7 Days oraz cukierki i gumy Halls. Mondelez Polska jest częścią rodziny firm Mondelēz International, Inc. Pod nazwą Mondelez funkcjonuje w Polsce od 2013 r.

 

O Top Employers Intitute 

 

Top Employers Institute jest globalnym autorytetem w zakresie badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. Pomagamy optymalizować najlepsze praktyki wzbogacając środowisko pracy. Dzięki programowi certyfikacji Top Employers Institute organizacje biorące udział w programie, zostają poddane walidacji, certyfikacji i uznawane są jako pracodawca z wyboru.

Top Employers Institute został założony ponad 30 lat temu i certyfikował 2 052 organizacji w121 krajach. Certyfikowani Top Employers pozytywnie wpływają na życie ponad 9,5 milionów pracowników na całym świecie.

 [1]Mondelez Polska za NielsenIQ: Panel Handlu Detalicznego; Cała Polska z Dyskontami (Food); Udziały w sprzedaży wartościowej w okresie IV 2020 - III 2021 w Kategorii Produktów Czekoladowych (suma Tabliczek, Pralin i Batonów, z wyłączeniem Batonów Chłodzonych) oraz w Kategorii Słodkich Wypieków (suma Ciastek Paczkowanych oraz Miękkich Ciastek o wadze do 75g).

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij