Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
„OOkulary otwartości” w nowej kampanii Hoop Coli
W telewizji, internecie i punktach sprzedaży rusza kampania reklamowa Hoop Coli. Akcja pod hasłem „OOkulary otwartości” zachęca do spontanicznego okazywania radości.

Startująca właśnie kampania Hoop Coli to kolejna akcja reklamowa tej marki zachęcająca do otwierania się na innych, spontanicznego okazywania radości oraz przekazywania pozytywnej energii. W ubiegłym roku działania przebiegały pod hasłem „Odkręć się na innych”. Tym razem w ramach etapu teaserowego rozdano 8 tys. sztuk OOkularów otwartości, a planowane są również niestandardowe działania ambientowe w internecie (Facebook, Nasza-klasa,pl) oraz w miejscach odwiedzanych przez młodzież (uczelnie, przystanki, puby, kluby i akademiki). Uruchomiono też nową odsłonę serwisu internetowego hoopcola.pl, który zyskał hasło „Wielkie Otwarcie Czego Chcesz”.

Ponadto akcja jest prowadzona w telewizji (Polsat, TVN i kanały tematyczne), na nośnikach OOH (autobusy i uczelnie wyższe, sampling butelek) oraz w punktach sprzedaży (różnego rodzaju materiały POS), a 7 maja obejmie kina. Kampanię – zaplanowaną do początku czerwca – przygotowały agencje Hand Made (kreacja), HyperMedia (działania w internecie), Touchpoints Group (działania ambientowe) i Ciszewski PR (działania public relations), produkcją spotu zajęła się firma Papaya Films, a media zaplanowały i zakupiły dom mediowy Mindshare i agencja Hypermedia (internet).

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij