Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Poznaj partnerów biznesowych z sektora spożywczego podczas spotkań B2B BIOMATCH w Norymberdze
Firmy zainteresowane nawiązaniem bezpośrednich kontaktów z producentami i dostawcami wyrobów spożywczych z Holandii zapraszamy do udziału w spotkaniach B2B organizowanych w trakcie trwania targów BIOFACH, które odbędą się w dniach 13-16 lutego 2024 r. w Norymberdze.

BIOFACH to organizowane w Niemczech jedne z najbardziej prestiżowych i znanych targów żywności ekologicznej na świecie, na których każdego roku spotykają się przedstawiciele branży spożywczej (firmy, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe), a swoją ofertę prezentują tysiące wystawców z całego świata (w 2023 r. w targach Biofach uczestniczyło przeszło 2 700 wystawców z 95 krajów).


W trakcie najbliższej edycji targów dodatkowo dla przedstawicieli sektora spożywczego zainteresowanych nawiązaniem kontaktów z firmami i organizacjami branżowymi z Holandii zostaną zorganizowane spotkania B2B BIOMATCH 2024. Wydarzenie to jest organizowane przez ośrodki sieci Enterprise Europe Network we współpracy z Holenderską Agencją Przedsiębiorczości (Netherlands Enterprise Agency - RVO) oraz Konsulatem Generalnym Królestwa Niderlandów w Monachium.


Udział w spotkaniach B2B - jak to działa?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Profile zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu dostępnym na stronie internetowej wydarzenia;
  • Z katalogu zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby umówić spotkania (harmonogramy spotkań układane są na podstawie wzajemnie zaakceptowanych zaproszeń);
  • W dniach 14-15 lutego 2024 r. na terenie targów BIOFACH, w pawilonie holenderskim (hala 5) odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych indywidulanych spotkań.

Koszty


Udział w spotkaniach BIOMATCH jest bezpłatny. Koszty transportu, zakwaterowania i bilet wstępu na targi Biofach uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.


Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.


Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z informacjami i warunkami udziału oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej wydarzenia.   


Dodatkowe pytania dotyczące udziału w wydarzeniu prosimy kierować na adres:  agnieszka_promianowska@parp.gov.pl


Źródło: PARP


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij