Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
ARR zaprasza firmy na wystawę „WORLD FOOD MOSCOW”, 14-17 września 2010
Podczas tegorocznych targów WORLD FOOD MOSCOW, które odbędą się w Moskwie w dniach 14-17 września Dyrekcja Generalna ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Komisji Europejskiej przygotowuje wspólne stoisko pod nazwą „Smaki Europy”, na którym swe produkty będą mogli zaprezentować przedsiębiorcy z krajów Unii Europejskiej.

Wystawa World Food Moscow jest największą i najważniejszą międzynarodową imprezą targowo-wystawienniczą branży spożywczej w Europie Wschodniej. Od 1992 roku Word Food Moscow jest unikalną platformą promocji produktów spożywczych, okazją do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń w zakresie usług na rynku żywnościowym. W roku ubiegłym imprezę odwiedziło ponad 55 tys. gości, którzy oglądali ponad 1100 wystawców z 55 krajów. Tegoroczna, XIX edycja wystawy, podzielona jest na 9 sektorów tematycznych obejmujących cały sektor spożywczy.

Dyrekcja Generalna ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Komisji Europejskiej (DG AGRI) przygotowuje wspólne stoisko pod nazwą „Smaki Europy”, na którym swe produkty będą mogli zaprezentować przedsiębiorcy z krajów Unii Europejskiej. Ponadto, Komisja Europejska zamierza zorganizować Dzień Europejski (degustacje, pokazy gotowania etc.), umożliwić multimedialne prezentacje wystawiających się firm oraz umieścić  produkty polskich firm w unijnym katalogu uczestników Wystawy.

Udział w stoisku DG AGRI jest bezpłatny, natomiast koszty podróży, pobytu jak i transportu produktów na i po imprezie ponoszą przedsiębiorcy.

Więcej informacji na stronach ARR:
http://www.arr.gov.pl/index.php?idDzialu=01943

Kontakt w ARR: Paweł Zambrzycki
tel. 661 77 32
e-mail p.zambrzycki@arr.gov.pl


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij