Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Spożywcy poznają Chiny w internecie
O współpracy z Państwem Środka polscy spożywcy będą mogli porozmawiać już pojutrze, i to bez długiej podróży.

Misja gospodarcza w Chinach, ale w wersji wirtualnej. Tego spróbują w środę polscy spożywcy w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu z jednej strony i dystrybutorzy z Szanghaju, Pekinu i Guandong z drugiej. Spotkanie organizuje Bank Zachodni WBK, który czeka jeszcze dzisiaj do końca dnia na zgłoszenia.

 

- Omówimy bariery wejścia na rynek chiński, rozwiązania ułatwiające współpracę z Chinami, doświadczenia wybranych polskich firm na tym rynku oraz regulacje prawne w handlu żywnością w Chinach. Oprócz sesji ogólnej uczestnicy będą mogli nawiązać bezpośredni kontakt i wstępnie rozmawiać o szczegółach ewentualnej współpracy - mówi Robert Fedorowicz, ekspert ds. finansowania handlu w BZ WBK, który odpowiada za organizację misji.


Robert Antczak, odpowiedzialny za rozwój biznesu międzynarodowego w BZ WBK, przyznaje, że Chiny to kraj skrajności, ale sukces gospodarczy ostatnich lat spowodował, że Chińczycy znacznie się wzbogacili, przynajmniej ci żyjący w największych miastach. - Mają pieniądze i je wydają. Obecnie to konsumpcja napędza chiński wzrost.

 

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane jest dziś do końca dnia. Należy wystać wiadomość o temacie: „Zgłoszenie — misja Chiny na adres finansowanie.handlu@bzwbk.pl.


Więcej w: Puls Biznesu

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij