Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Polagra-Tech Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczej 21 - 24 września 2015 r., Poznań
Polagra-Tech to targi, na których nie tylko prezentowane są rozwiązania techniczne i technologiczne dla rynku technologii spożywczych, ale jest to miejsce, w którym wyznaczane są nowe kierunki w branży, zarówno technologiczne i techniczne, jak również rozwojowe dla przedsiębiorstw.

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH dzielą się na trzy salony tematyczne:

Salon Technologii Mięsnych i Rybnychwcześniej zwany Salonem Technologii Mięsnych, odbywa się co dwa lata, w latach nieparzystych. W roku 2015 dołącza do ekspozycji technologii mięsnych oferta przemysłu rybnego. Podczas najbliższej edycji zapoznać się można będzie z maszynami, urządzeniami oraz komponentami i dodatkami stosowanymi w przemyśle mięsnym i rybnym.


Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych, wcześniej zwany Salonem Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego oraz Salonem Dodatków do Żywności, odbywa się co dwa lata, w latach parzystych. W ramach niniejszej ekspozycji prezentowane są maszyny, urządzenia, komponenty i dodatki stosowane w branży cukierniczej i piekarskiej.


Salon Technologii Spożywczych, wcześniej Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Spożywczego, Salon Urządzeń Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Grzewczych oraz Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Mleczarskiego – organizowany jest co roku. Na zwiedzających czeka szeroka oferta wystawiennicza: od maszyn, urządzeń, aparatury kontrolno-pomiarowej przez urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne i grzewcze po środki transportu, higieny i środki ochrony przed szkodnikami.


Aby ułatwić naszym wystawcom i zwiedzającym identyfikację z interesującymi ich salonami dokonaliśmy rebrandingu naszego logotypu. Od tego roku nasi klienci w sposób szybki i prosty będą mogli znaleźć aktualne informacje o realizowanych w danym roku targach.


Naszych klientów, którzy szukają informacji o targach realizowanych dla branży piekarskiej i cukierniczej zapraszamy do szukania wiadomości umieszczonych na stronie www.bakepol.pl, ponieważ w 2015 roku Międzynarodowe Targi Poznańskie organizują tragi dla piekarzy i cukierników w Lublinie. Z kolei do Poznania zapraszamy jesienią 2016 roku.


Edycja targów POLAGRA-TECH 2015, poświęcona Salonom Technologii Mięsnych i Rybnych oraz Spożywczych, odbędzie się w dniach 21-24 września 2015 r.


Więcej informacji na stronie: www.http://www.polagra-tech.pl/
Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij