Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Zapraszamy na Kongres Mięsny 2017
Polska Federacja Producentów Żywności objęła swoim patronatem „Kongres Mięsny 2017”, który jest największym i najważniejszym wydarzeniem dedykowanym polskiemu rynkowi mięsa i wędlin. Impreza odbędzie się 28 lutego 2017 r. w Warszawie.

Kongres Mięsny 2017 to prelekcje ekspertów, dyskusje panelowe, spotkania biznesowe i prezentacje TOP nowości i innowacji. Tutaj handel, producenci i dostawcy usług rozmawiają o wzajemnych oczekiwaniach i nawiązują bezpośrednie kontakty. Dla profesjonalistów Kongres jest obowiązkowym źródłem wiedzy i nawiązywania relacji biznesowych. Tegoroczna edycja zgromadzi ponad 250 uczestników.


Wysoki poziom merytoryczny Kongresu gwarantuje doświadczony zespół „Wiadomości Handlowych” i portalu wiadomoscihandlowe.pl, który od kilkunastu lat zajmuje się problematyką branży FMCG, w tym branży mięsnej. Podczas konferencji wspólnie będziemy zastanawiać się nad potencjałem wzrostu rynku mięsa i wędlin w Polsce. Będziemy rozmawiać o wyzwaniach, które stawia przed branżą gospodarka oparta na wiedzy. Szczególnie, że gwałtownie rozwijający się świat technologii, cyfryzacja życia i nowe trendy konsumenckie zmuszają zarówno firmy mięsne, jak i sieci handlowe do redefiniowania i podważania słuszności obranych strategii niemal każdego dnia.

 

Uczestnicy Kongresu Mięsnego 2017 prezesi firm mięsnych, przedstawiciele handlu i dystrybucji oraz dostawcy dóbr i usług dla branży, a także eksperci i analitycy rynku. Całodniowe spotkanie zwieńczy ceremonia wręczenia nagród „Najlepsze stoisko mięsne 2017” oraz „Dystrybutor Roku: Mięso i wędliny”.


Więcej szczegółów na: kongresmiesny.pl


logotyp_KM_2017Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij