Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Kuszące i różnorodne
Największy wybór opakowań na 10. Międzynarodowych Targach Packaging Innovations w Warszawie.

Atrakcyjne, naturalne i inteligentne  – połączenie wydaje się być idealne? Na 10. Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations te elementy splotą się w całość, a wszystko za sprawą interesujących wykładów, konferencji i prezentacji trendów w branży opakowań. Program towarzyszący jubileuszowej edycji targów zapowiada się bardzo ciekawie – eksperci zaprezentują liczne case studies. Nie zabraknie także nowości produktowych, które zaprezentuje ponad 200 Wystawców z kraju i z zagranicy m.in. RPC Bramlage Division, Jokey Plastik czy Metsa Bord. Targi Packaging Innovations odbędą się w dniach 17-18 kwietnia 2018 roku w EXPO XXI Warszawa.


Przykuwające wzrok


Powinny przykuwać wzrok i pobudzać wyobraźnię – to właśnie na wygląd i ciekawą formę opakowań projektanci kładą szczególny nacisk. Design opakowań często decyduje o tym, czy klient kupi dany produkt, czy też wybierze z półki coś, co bardziej zwróci jego uwagę. Na Targach Packaging Innovations Wystawcy zaprezentują technologiczne i wzornicze trendy. Firma Multifol Sp. z o.o. pokaże lakierowanie holograficzne – jest to innowacyjna metoda polegająca na odciśnięciu lakieru UV przez specjalną folię holograficzną. Dzięki niej opakowanie wygląda wyjątkowo luksusowo. Drukarnia S-druk zaprezentuje natomiast technologie uzyskiwania wybiórczego efektu opalizującego w technologii offsetowej UV w jednym procesie technologicznym. Ta wyjątkowa technologia do tej pory nie była jeszcze stosowana na świecie!


Naturalne


Panujący w wielu sektorach gospodarki eko-trend widoczny jest również w branży opakowań. W ramach jednej z 7 stref tematycznych na Targach Packaging Innovations – strefy EKOPACK Wystawcy zaprezentują m. in. opakowania poddawane recyklingowi. Nie zabraknie także opakowań wykonywanych z naturalnych surowców – firma Polpak Packaging zaprezentuje opakowania i zamknięcia z elementami naturalnego drewna.


Podczas Targów będzie można również posłuchać o systemie SENS wprowadzanym na opakowaniach produktów marki Carrefour.  Barbara Kowalska z Carrefour Polska opowie o systemie znakowania, która ułatwia konsumentom wybór produktów, dopasowanych do zdrowej i zbilansowanej diety.  Nie zabraknie także innych przykładów związanych z opakowaniami dla branży spożywczej.


Inteligentne


Wystawcy Targów Packaging Innovations zaskoczą swoich gości technologicznymi rozwiązaniami. Firma PC Print zaprezentuje TRUSTCONCEPT® – czyli połączenie elementów optycznych
z mobilnym dostępem do danych. Dzięki połączeniu technologii TRUSTSEAL® i oprogramowania TRUSTCODE® produkt wyróżni się na tle innych. Co więcej, dzięki zastosowaniu tej metody klient ma pewność, że kupowany przez niego produkt jest oryginalny.


Interesujące


Podczas 10. edycji Targów Packaging Innovations z pewnością nie zabraknie interesujących usług i produktów kierowanych do kilkunastu sektorów gospodarki. Jednak także merytoryczna strona targów to powód, dla którego warto odwiedzić tegoroczną odsłonę wystawy. Wykłady w 2 strefach workShops prowadzone bezpośrednio na halach wystawienniczych oraz branżowe konferencje tworzą wyjątkowo bogaty program towarzyszący. Zapraszamy na przegląd rynku ciekawych i oryginalnych opakowań w dniach 17-18 kwietnia 2018 roku, do EXPO XXI Warszawa.


Elektroniczne wejściówki są do odebrania po bezpłatnej rejestracji uczestnictwa online, na stronie targów.


Więcej informacji na:
www.packaginginnovations.pl

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij