Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Upfield w gronie członków PFPŻ ZP
Upfield jest globalnym liderem w produkcji żywności na bazie roślinnej, z tradycjami sięgającymi 1871 roku.

Firma zatrudnia ponad 3000 Pracowników. 17 zakładów produkcyjnych Upfield wytwarza produkty pochodzenia roślinnego wysoko cenione przez Konsumentów na 95 rynkach świata.

Upfield znany jest z kultowych marek jak m.in. „Flora”, „Rama”, „Country Crock”, „Becel”, „Delma” czy „Kasia”, która w Polsce jest najpopularniejszą margaryną do pieczenia. W styczniu br. Upfield przejał firmę Arivia, wiodącego producenta m.in. serków na bazie roślinnej.

Upfield realizuje misję „Lepszej przyszłości opartej na roślinach”, wprowadzając pozytywne zmiany w zdrowiu ludzi i ich codziennym życiu oraz kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju. Upfield posiada w swojej ofercie produkty specjalne jak np. „Flora ProActiv”, która dzięki zawartości steroli roślinnych pomaga skutecznie obniżyć poziom cholesterolu.

- Jedząc 1,5-2,4 g steroli roślinnych dziennie, czyli np. trzy 10g porcje Flory ProActiv, w ciągu 21 dni możemy obniżyć poziom „złego” cholesterolu o 7-10%. Oczywiście wszystko przy zachowaniu zbilansowanej diety i zasad zdrowego stylu życia – mówi Sebastian Tołwiński z Upfield Polska.

W Polsce Upfield zatrudnia ponad 400 osób. Większość stanowią Pracownicy fabryki Upfield w Katowicach, z której świeża Rama, Kasia, Delma i wiele innych produktów z naturalnych olejów roślinnych trafia do sklepów nie tylko w Polsce, ale i całej Europie.

Więcej informacji o Upfield można znaleźć na stronie: www.upfield.com

45a155c0-b8fb-489f-a8b7-b6d33f3cb047

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij