Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Hochland Partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Z początkiem października firma Hochland Polska dołączyła do grupy Partnerów Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Zrównoważony rozwój był od zawsze wpisany w DNA Hochland.

Firma Hochland na polskim rynku działa od ponad 25 lat, jest liderem rynku serów markowych. Na przestrzeni ostatnich lat wzmocniła swoje działania w zakresie zrównoważonego rozwoju, przede wszystkim poprzez konsekwentne wdrażanie aktywności mających na celu ochronę środowiska, m.in. dbanie o dobrostan zwierząt, ochronę różnorodności biologicznej i zmniejszanie ilości tworzyw sztucznych w środowisku, a także działania i inwestycje w duchu gospodarki obiegu zamkniętego.

 

W firmie rodzinnej, którą jest Hochland, było rzeczą oczywi­stą, że chcemy brać odpowiedzialność za przyszłość naszych dzieci i wnuków. A fakt, że przyroda i środowisko mają dla Hochland szczególne znaczenie, wynika z tego, że mleko jest najważniejszym surowcem do produkcji jest w firmie Hochland. Mamy pełną świadomość, że człowiek jest integralnym elementem natury i ma na nią wpływ, dlatego w Hochland dokładamy wszelkich sta­rań, by mieć pozytywny wpływ na śro­dowisko – chronić naturę i edukować młode pokolenia. – powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

 

Forum Odpowiedzialnego Biznesu działa w Polsce od wielu lat na rzecz zrównoważonego rozwoju, inspiruje biznes, który zmienia świat, łączy ludzi, którzy zmieniają biznes. W tym celu wspiera firmy w stawaniu się bardziej odpowiedzialnymi, buduje koalicje firm wokół rozwiązywania problemów społecznych, tworzy społeczność firm zaangażowanych społecznie, tworzy przestrzeń do wymiany doświadczeń pomiędzy menedżerami, administracją publiczną, przedstawicielami  środowisk akademickich i organizacjami społecznymi. Aktywnie poszukuje rozwiązań z zakresu społecznej odpowiedzialności dla firm działających w Polsce, adekwatnych do ich potrzeb i możliwości.

 

Cieszymy się, że dołączyliśmy do szacownego grona Partnerów Programu Forum Odpowiedzialnego Biznesu, co stanowi otwarcie nowego rozdziału. Udział w tak ważnym programie edukacyjnym to dla nas jeszcze większa aktywizacja w zakresie odpowiedzialnego biznesu. – podsumowuje Wyrzykiewicz.

 


Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij