Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
„Herbapol-Lublin” S.A. otwiera oficjalny sklep na Allegro
„Herbapol-Lublin” S.A., producent marek Herbapol, Big-Active, Zioła Mnicha, Nasza i Herbapol Polana, rozpoczyna sprzedaż w swoim oficjalnym sklepie na Allegro. Od kwietnia klienci mogą kupować tam swoje ulubione produkty z pełnego portfolio firmy. Uruchomienie sklepu na największej polskiej platformie e-commerce to kolejny ważny krok w rozwoju firmy oraz istotny etap poszerzania dystrybucji.

W sklepie Herbapolu w strefie marek na Allegro dostępne są wszystkie produkty obecne w ofercie firmy, zarówno spożywcze, m.in. syropy owocowe, herbaty, napoje, dżemy, jak i wprowadzona na polski rynek w 4. kwartale 2020 roku marka kosmetyków naturalnych i suplementów diety Herbapol Polana.

„Herbapol-Lublin” S.A. konsekwentnie poszerza dystrybucję swoich produktów w kanale e-commerce; w 2020 roku firma uruchomiła dwie własne platformy sprzedażowe online: e-herbapol.com.pl oraz e-polana.com.

 

– Cieszę się, że nawiązaliśmy współpracę z największą polską platformą zakupową. Sklep Herbapolu na Allegro umożliwia nam poszerzenie dystrybucji o kolejny kanał – obok sprzedaży stacjonarnej oraz naszych własnych sklepów internetowych. Dzięki temu jesteśmy obecni tam, gdzie klienci mogą szybko i bezpiecznie kupić swoje ulubione produkty. Jesteśmy liderem rynku spożywczego, mamy bogatą historię i ugruntowaną pozycję, ale ciągle rozwijamy firmę i naszą ofertę. Aktywność w e-commerce, w tym dołączenie do Allegro, to krok w tym kierunku. Widzimy, że klienci to doceniają i coraz chętniej korzystają z zakupów przez Internet jeśli chodzi o kategorie spożywcze powiedział Evangelos Evangelou, prezes zarządu „Herbapol-Lublin” S.A.

 

Kupujący będą mogli skorzystać z darmowej dostawy w ramach pakietu Allegro Smart! Dostawy będą realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL oraz do paczkomatów InPost. Sprzedaż będzie realizowana za pośrednictwem zewnętrznego dystrybutora.

 

Grupa Allegro liczy ponad 21 milionów zarejestrowanych klientów i odnotowuje 220 milionów wizyt miesięcznie (wg danych na koniec 2020 r.). Plasuje to tę platformę e-commerce na 13. miejscu wśród światowych liderów sprzedaży internetowej, takich jak Amazon czy eBay[1]. Przychody Grupy Allegro w pierwszym kwartale 2021 roku wyniosły 1,21 mld zł. Wartość sprzedanych produktów na platformie w pierwszym kwartale bieżącego roku wyniosła 9,6 mld zł, a największy udział przychodów miał segment marketplace z wynikiem 82,2 proc. Na koniec I kwartału liczba aktywnych kupujących przekroczyła 13,2 mln, o 13,4 proc. więcej niż przed rokiem[2].

 „Herbapol-Lublin” S.A.

„Herbapol-Lublin” S.A. jest polską firmą branży spożywczej, która w ciągu ponad 70 lat obecności na naszym rynku ugruntowała swoją pozycję lidera. Zajmuje pierwsze miejsce w segmencie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, czerwonych, funkcjonalnych, białych oraz drugie miejsce w kategorii herbat zielonych i dżemów.

„Herbapol-Lublin” S.A. to przede wszystkim znane na polskim rynku marki Herbapol i Big-Active. 
Na bogate portfolio firmy składają się produkty należące do kategorii herbat, produktów dżemowych, napojów oraz syropów. W 2019 roku do portfolio firmy dołączyły produkty z linii BIO.

W 2017 roku firma zadebiutowała także w kanale HoReCa, wprowadzając na rynek dwie linie herbat: Breakfast i Premium. 

W 2019 „Herbapol-Lublin” S.A. otrzymał m.in. Diament Forbesa dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, a wybrane produkty po raz kolejny zostały wyróżnione nagrodą Kupców Polskich - Złoty Paragon oraz Hit Handlu.

W 2020 roku firma zaistniała na rynku kosmetycznym wprowadzając markę naturalnych kosmetyków i suplementów Herbapol Polana.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.herbapol.com.pl oraz www.herbapol-polana.com.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij