Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Herbatka malinowa Herbaciany Ogród Hitem Handlu 2021!
Herbatka owocowo-ziołowa o smaku malinowym Herbaciany Ogród została wyróżniona prestiżowym tytułem Hit Handlu 2021 jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii HERBATA SMAKOWA I ZIOŁOWA.

Plebiscyt Hit Handlu jest realizowany od 20 lat przez wydawcę miesięcznika „Handel”. To ważny głos detalistów, którzy wskazują na najlepiej sprzedające się produkty w swoich sklepach. Wyniki plebiscytu pozwalają zobaczyć, jak kształtują się preferencje zakupowe Polaków oraz trendy rynkowe w FMCG.

 

Głosy w plebiscycie oddawano na produkty aż w 66 kategoriach. Sondę dotyczącą sprzedaży w okresie od początku kwietnia 2020 do końca marca 2021 roku przeprowadzono na losowo wybranej reprezentatywnej grupie 1.050 detalistów z całej Polski. Badanie było dwuetapowe, przeprowadzone przez dwie niezależne firmy badawcze: Brainlab i CMR. Zostało zrealizowane metodą CATI w maju 2021 roku na podstawie wcześniej wykonanej analizy paragonowej przez Centrum Monitorowania Rynku. 

 

Malina to herbatka, której mocno owocowy smak pochodzi w 100% z naturalnych składników. Wyselekcjonowane i staranie zebrane owoce podawane są do dokładnej kontroli, a następnie starannie pakowane tak, aby chronić całe dobrodziejstwo natury.

Herbatka zapakowana jest w przezroczyste torebki, przez które można zobaczyć duże kawałki owoców, dających wyjątkowo smaczny i aromatyczny malinowy napój. Torebki zostały wykonane z materiału biodegradowalnego i kompostowalnego w warunkach przemysłowych.

Herbatka Herbaciany Ogród Malina – sugerowana cena detaliczna: 4,49 zł za opakowanie 20 torebek.

 

Więcej informacji o herbatce malinowej Herbaciany Ogród pod linkiem: https://www.herbapol.com.pl/produkty/herbaty/herbatki-owocowe/herbaciany-ogrod/malina.

malina

 


 

„Herbapol-Lublin” S.A.

„Herbapol-Lublin” S.A. jest polską firmą z branży spożywczej, która w ciągu ponad 70 lat obecności na naszym rynku ugruntowała swoją pozycję lidera. Zajmuje pierwsze miejsce w segmencie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, czerwonych, funkcjonalnych, białych oraz drugie miejsce w kategorii herbat zielonych i dżemów.

„Herbapol-Lublin” S.A. to przede wszystkim znane na polskim rynku marki Herbapol i Big-Active. 
Na bogate portfolio firmy składają się produkty należące do kategorii herbat, produktów dżemowych, napojów oraz syropów. W 2019 roku do portfolio firmy dołączyły produkty z linii BIO.

W 2017 roku firma zadebiutowała także w kanale HoReCa, wprowadzając na rynek dwie linie herbat: Breakfast i Premium. 

W 2019 „Herbapol-Lublin” S.A. otrzymał m.in. Diament Forbesa dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Wybrane produkty z roku na rok zdobywają nagrody i  wyróżnienia – w tym nagrody przyznawane przez detalistów – Złoty Paragon oraz Hit Handlu.

W 2020 roku firma zaistniała na rynku kosmetycznym wprowadzając markę naturalnych kosmetyków i suplementów diety Herbapol Polana.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.herbapol.com.pl oraz www.herbapol-polana.com.

 

Hit Handlu logo 2021 (002)

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij