Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Herbapol i Big-Active zdominowały podium kategorii herbat w rankingu TOP 200 najlepszych polskich marek
Marki Herbapol i Big-Active zajęły 1. i 3. miejsce w kategorii „Herbata” w zestawieniu „TOP 200 Polskich Marek” opracowanym i opublikowanym przez magazyn Forbes w najnowszym, październikowym numerze. Premierowa edycja rankingu obejmowała 24 kategorie
z różnych branż.


Ranking powstał na bazie wyników 1435 wywiadów z polskimi konsumentami, podczas których analizowano ich skojarzenia z każdą z marek. Badano także wkład marki w sprzedaż produktu. Tym sposobem, redakcja miesięcznika Forbes stworzyła obiektywne zestawienie 200 najistotniejszych polskich marek, które zajmują dominującą pozycję w koszykach zakupowych Polaków. Magazyn dodatkowo obliczył realną wartość badanych podmiotów
w oparciu o ich pozycję i sprzedaż osiąganą w Polsce.

„Jesteśmy ogromnie dumni z pozycji, jakie osiągnęliśmy w tak prestiżowym rankingu. Znalezienie się na podium dwóch naszych flagowych marek to znak, że Polacy cenią możliwość wyboru oraz różnorodność doświadczeń, jakie oferują nasze produkty. Mamy świadomość tego, że bycie liderem to ogromna odpowiedzialność, zwłaszcza że na zaufanie, jakim cieszy się marka Herbapol, pracowało kilka pokoleń. Z kolei marka Big-Active konsekwentnie buduje swoją rozpoznawalność na rynku, a jej wysokie miejsce w rankingu potwierdza, że obraliśmy dla niej dobry kierunek rozwoju.” – mówi prezes zarządu firmy „Herbapol-Lublin” S.A. Evangelos Evangelou.

Marka Herbapol jest obecna na polskim rynku spożywczym od kilkudziesięciu lat. Kolejne pokolenia konsumentów cenią ją za niezmienne czerpanie inspiracji z natury i wysoką jakość produktów z charakterystycznym, zielonym listkiem. Portfolio marki obejmuje nie tylko flagowe, znane od lat produkty, takie jak herbatki ziołowe, owocowe czy syropy owocowe.
W odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania konsumentów oferta firmy regularnie poszerza się o nowe kategorie produktowe, jak gotowe do picia napoje ziołowe i herbaciane czy syropy do mleka.

Nieodłączną cechą marki Big-Active jest jej indywidualny i nowoczesny charakter. Pokazuje ona, że świat herbat jest niezwykle bogaty, ma wiele odmian i kolorów, swoją duszę i tradycję.
Portfolio marki to herbaty zielone, białe, czerwone, owocowe, czarne oraz funkcjonalne.

Zestawienie magazynu Forbes zostało opracowane we współpracy z firmą Minds & Roses.

 


„Herbapol-Lublin” S.A.

„Herbapol-Lublin” S.A. jest polską firmą branży spożywczej, która w ciągu ponad 70 lat obecności na naszym rynku ugruntowała swoją pozycję lidera. Zajmuje pierwsze miejsce w segmencie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, czerwonych, funkcjonalnych, białych oraz drugie miejsce w kategorii herbat zielonych i dżemów.

„Herbapol-Lublin” S.A. to przede wszystkim znane na polskim rynku marki Herbapol i Big-Active. 
Na bogate portfolio firmy składają się produkty należące do kategorii herbat, produktów dżemowych, napojów oraz syropów. W 2019 roku do portfolio firmy dołączyły produkty z linii BIO.

W 2017 roku firma zadebiutowała także w kanale HoReCa, wprowadzając na rynek dwie linie herbat: Breakfast i Premium. 

W 2019 „Herbapol-Lublin” S.A. otrzymał m.in. Diament Forbesa dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, a wybrane produkty po raz kolejny zostały wyróżnione nagrodą Kupców Polskich - Złoty Paragon oraz Hit Handlu.

W 2020 roku firma zaistniała na rynku kosmetycznym wprowadzając markę naturalnych kosmetyków i suplementów Herbapol Polana.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.herbapol.com.pl oraz www.herbapol-polana.com

2021_10_05_grafika_Herbapol_BigActive_Forbes (002)

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij