Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Mondelez Polska w gronie najlepszych pracodawców w Polsce z tytułem Top Employer 2022
Polski oddział firmy Mondelēz International otrzymał certyfikat Top Employer 2022, zyskując tym samym tytuł jednego z najlepszych pracodawców w kraju. Top Employers Institute corocznie, od ponad 30 lat, przyznaje nagrodę firmom, które stawiają swoich pracowników w centrum uwagi, oferując im doskonałe środowisko pracy oraz rozwoju. W tym roku wyróżnienia otrzymało 1 857 pracodawców w 123 krajach na pięciu kontynentach, w tym 73 organizacje z Polski.

Program Top Employers Institute certyfikuje organizacje na podstawie oceny kwestionariusza badającego najlepsze praktyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Kwestionariusz obejmuje 6 obszarów, na których składa się 20 tematów, takich jak między innymi: strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, diversity & inclusion i wiele innych.

 

Mondelez Polska z powodzeniem spełnił warunki certyfikacji we wszystkich obszarach, a szczególnie wysokie wyniki firma uzyskała w zakresie strategii biznesowej, rozwoju pracowników oraz przywództwa. W porównaniu z innymi certyfikowanymi, Mondelez Polska plasuje się również wysoko w obszarze diversity & inclusion.

 

„Jestem dumny z uzyskania tytułu Top Employer przez Mondelez Polska. Fundamentem dobrego miejsca pracy jest kultura zaufania i zaangażowanie pracowników. Wyróżnia nas otwartość, empatia i dbanie o siebie i innych w miejscu pracy. Ta nagroda jest dowodem efektywności naszego dialogu z pracownikami i wspólnego tworzenia najlepszego środowiska pracy dla naszych zespołów” ­– powiedział Marcin Dobrock, Dyrektor Zarządzający Mondelez Polska i Kraje Bałtyckie

 

Wyróżnienie Top Employer jest potwierdzeniem efektywności zaangażowania organizacji w tworzenie lepszego środowiska pracy dzięki wysokim standardom z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i praktykom HR.

 

„Ubiegły rok, podobnie jak poprzedni oraz związana z nim pandemia miały ogromny wpływ na organizacje na całym świecie. To ważne, by stawiając czoło wyzwaniom zmieniającego się rynku pracy, pozytywnie wpływać na życie swoich pracowników. Mondelez Polska udowadnia, jak ważne jest inwestowanie w doskonałe praktyki HR. Cieszymy się, że możemy wspólnie świętować i gratulujemy pozostałym organizacjom, które w tym roku otrzymały certyfikat Top Employers w swoich krajach”podsumował David Plink, Prezes Instytutu Top Employers

 

 


 

O Top Employers Intitute

Top Employers Institute jest globalnym autorytetem w zakresie badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. Pomagamy optymalizować najlepsze praktyki wzbogacając środowisko pracy. Dzięki certyfikacji Top Employers Institute organizacje biorące udział w programie zostają poddane walidacji, certyfikacji i uznawane są jako pracodawca z wyboru. Top Employers Institute został założony ponad 30 lat temu i certyfikował ponad 1 857 organizacji w 123 krajach. Certyfikowani Top Employers pozytywnie wpływają na życie ponad 8 milionów pracowników na całym świecie.

 

 

O Mondelez Polska

Mondelez Polska jest wiodącą firmą branży spożywczej w Polsce, od 30 lat obecną na naszym rynku. Zatrudnia blisko 4600 pracowników i jest liderem na rynku czekolady i ciastek markowych w Polsce[1]. Bogata oferta firmy obejmuje znane marki kategorii przekąsek, takie jak: czekolady Milka, Toblerone i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka Milka, OREO, belVita, Lubisie, Delicje, San, Łakotki oraz cukierki i gumy Halls. Mondelez Polska jest częścią rodziny firm Mondelēz International, Inc. Pod zmienioną nazwą (dawniej Kraft Foods) funkcjonuje w Polsce od 2013 r. Na terenie Polski zlokalizowane jest aż siedem nowoczesnych zakładów produkcyjnych firmy wytwarzających lokalne przekąski, a także produkujących na eksport oraz globalne Centrum Badań, Jakości i Rozwoju pod Wrocławiem, które dba nie tylko o najwyższą jakość produktów Mondelēz international, ale umożliwia firmie stale wprowadzać nowe smaki i formaty ulubionych marek konsumentów.

 

 

O Mondelēz International

Mondelēz International, Inc. (NASDAQ: MDLZ) jest globalnym liderem w kategorii czekolady, ciastek, gum do żucia i cukierków. Firma z przychodami w wysokości około 27 miliardów USD w 2020 r., zachęca ludzi w 150 krajach na całym świecie do spożywania przekąsek w sposób odpowiedzialny. Jako właściciel kultowych marek, takich jak ciastka Oreo, belVita i LU, czekolady Cadbury Dairy Milk, MilkaToblerone, cukierki Sour Patch Kids oraz guma do żucia Trident, odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu rynku przekąsek na świecie. Mondelēz International jest członkiem Standard and Poor's 500, Nasdaq 100 i Dow Jones Sustainability Index. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.mondelezinternational.com oraz profilu firmy na Twitterze www.twitter.com/MDLZ.[1]Mondelez Polska za NielsenIQ: Panel Handlu Detalicznego; Cała Polska z Dyskontami (Food); Udziały w sprzedaży wartościowej w okresie IV 2020 - III 2021 w Kategorii Produktów Czekoladowych (suma Tabliczek, Pralin i Batonów, z wyłączeniem Batonów Chłodzonych) oraz w Kategorii Słodkich Wypieków (suma Ciastek Paczkowanych oraz Miękkich Ciastek o wadze do 75g).

 

Top_Employer_Poland_2022

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij