Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Wycieczka po Wielkanocnej Wystawie WINIARY
W tym roku marka WINIARY zaprasza wszystkie zaaferowane świątecznymi przygotowaniami Panie do niezwykłej galerii. Nie trzeba iść daleko, by do niej trafić – wystarczy wejść na stronę www.WystawaWielkanocna.pl. Serwis jest idealną odskocznią od wielkanocnych obowiązków, a jednocześnie bogatym źródłem przepisów na pyszne potrawy świąteczne.

Każda internautka, która odwiedzi wirtualną Wystawę spotka tam zabawnego przewodnika, który oprowadzi ją po wszystkich zakamarkach galerii i pokaże mnóstwo oryginalnych eksponatów, inspirowanych tradycjami świąteczno-kulinarnymi. Serwis www.WystawaWielkanocna.pl zawiera także wiele interesujących przepisów oraz opisy produktów WINIARY, które mogą być bardzo przydatne w kuchni w czasie Wielkanocnych przygotowań, Można tam znaleźć również porady dla dzieci związane z tworzeniem pisanek.

Dodatkową atrakcją jest świąteczny konkurs. Składa się on z dwóch etapów. W pierwszym goście galerii muszą dopasować odpowiednie tytuły do obrazów słynnych malarzy. W drugiej części należy stworzyć własną pisankę. Autorzy najciekawszych projektów mają szanse na atrakcyjne nagrody - kolorowe laptopy, aparaty fotograficzne, odtwarzacze mp3 oraz zestawy produktów WINIARY.

Chcieliśmy, żeby nasz tegoroczny serwis Wielkanocny był jeszcze bardziej atrakcyjny i interesujący niż poprzednie. Staraliśmy się, aby treść była urozmaicona, przyciągająca uwagę i pozwalająca na interakcję. Mamy nadzieję, że cel ten został osiągnięty” – mówi Agnieszka Bukwa z Serwisu Konsumenta WINIARY.

Zeszłoroczny projekt internetowy marki WINIARY - PlanetaWielkanocna.pl został uhonorowany nagrodą Webstar Internautów w kategorii „Żywność, Napoje i Kuchnia”.

***

WINIARY to marka znana Polakom od ponad 60-ciu lat, a sygnowane nią wyroby są synonimem doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z innowacyjnością i nowoczesnością. Oferta WINIARY to około 200 różnych wyrobów kulinarnych, takich jak: zupy, buliony, sosy, fixy, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie. WINIARY zaspakajają potrzeby zarówno wielbicieli kuchni tradycyjnej, jak i nowoczesnej oraz wszystkich tych, którzy na gotowanie mają coraz mniej czasu.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Twój podpis:
Twój komentarz:
Wpisz kod z obrazka:
 

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij