Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Seminarium biznesowe ONZ dla producentów żywności - zamówienia na dostawę żywności dla operacji pokojowych
Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaprasza do udziału w bezpłatnym seminarium biznesowym organizowanym w dniu 7 marca br. przez ONZ.

To duża szansa dla polskich firm z branży spożywczej. Wkrótce Organizacja Narodów Zjednoczonych ogłosi przetargi na te produkty – informuje wiceminister Tomczak.

Zachęcamy przedsiębiorców związanych z produkcją, magazynowaniem i międzynarodowym transportem produktów żywnościowych do udziału w seminarium. Będzie to kompendium wiedzy o rejestracji w systemie UN Global Marketplace (UNGM) oraz o udziale w danej formie przetargu. Wartość  zamówień dla Organizacji Narodów Zjednoczonych dotyczących tej kategorii usług, to ok. 300 mln dolarów rocznie. Rynek przetargów związanych z żywnością ONZ wart jest ponad 3,7 mld dolarów rocznie – wskazuje wiceminister rozwoju i technologii Jacek Tomczak.

Rejestracja na wydarzenie potrwa do 29 lutego br.

Udział w spotkaniu będzie możliwy po wypełnieniu  formularza rejestracyjnego  oraz dostarczeniu ONZ dokumentów świadczących o doświadczeniu w wykonywaniu podobnych usług. 

ONZ planuje ogłaszanie zamówień na racje żywnościowe dla misji prowadzących operacje pokojowe. Organizacja ta oczekuje od potencjalnych dostawców kompleksowych usług, polegających na pozyskaniu produktów żywnościowych wysokiej jakości, magazynowaniu ich i dostarczaniu do końcowych odbiorców (operacji pokojowych). ONZ nie przewiduje odbioru żywności od producenta i samodzielnego magazynowania czy transportu do misji. Kontrakt obejmować będzie kompleksową usługę. 

Szczegółowe informacje dla przedsiębiorców znajdują się na stronie ONZ.

Rejestracja zgłoszeń jest możliwa poprzez formularz do 29 lutego 2024 r. 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij