Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Maciej Kubiak - Nowy Dyrektor Generalny CHEP POLSKA Sp. z o.o.
Nowym dyrektorem generalnym CHEP POLSKA został Maciej Kubiak, zastępując na tym stanowisku Laurenta Le Mercier, który 1 lipca 2010 roku objął funkcję Country Managera CHEP we Francji.

Maciej Kubiak jest związany z firmą CHEP od początku jej funkcjonowania na rynku polskim – od 2001 roku. Swoją karierę w firmie rozpoczął od stanowiska Asset Management Managera, odpowiedzialnego za współpracę z sieciami detalicznymi  w Polsce. W latach 2006 – 2010 obejmując dodatkowo stanowisko Sales Managera, zajmował się za rozwojem działu sprzedaży oraz kształtowaniem polityki sprzedaży. Przez ostatnie dwa lata  zarządzał również działami Asset Management w krajach Europy Centralnej (Węgry, Czechy, Słowacja i Słowenia).

Maciej Kubiak będzie odpowiedzialny za umocnienie pozycji CHEP jako lidera na rynku wynajmu usług palet w Polsce. Firma zaistniała na rynku Polskim niemal 10 lat temu, a od kilku lat odnotowuje dwucyfrowy wzrost. W lipcu otworzyła kolejne, piąte centrum serwisowe – magazyn, z którego palety trafiają do ich użytkowników. W ciągu dwóch ostatnich lat zespół CHEP zwiększył się z 10 osób do ponad 40 wykwalifikowanych pracowników. Firma zmieniła również swoją siedzibę – do nowego biura wprowadziła się w lipcu tego roku.

„Polska to obecnie jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków w Europie. Stanowisko Dyrektora Generalnego tak ważnego rynku jest dla mnie wyróżnieniem, ale i ogromnym wyzwaniem” - mówi Maciej Kubiak. „Rozwój firmy, rozbudowa portfolio produktów oraz zwiększenie zainteresowania naszą ofertą stanowią obecnie moje priorytety”.

Maciej Kubiak absolwentem wydziału historii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Żonaty, ma troje dzieci. Pasjonuje się boksem zawodowym oraz snowboardem.

CHEP to wiodąca na świecie firma oferująca usługi w zakresie wynajmu palet
i kontenerów.

Firma CHEP to światowy lider w usługach wynajmu palet.  Firma dostarcza rozwiązania outsourcingowe, które zwiększają efektywność  łańcucha dostaw poprzez ograniczenie kosztów, administracji i uproszczenie systemu zarządzania nośnikami. CHEP oferuje palety charakteryzujące się wysoką, standardową jakością, z powodzeniem wykorzystywane w automatycznych systemach pakowania i magazynowania. Użytkownikami palet CHEP są wszyscy uczestnicy łańcucha dostaw: producenci, operatorzy logistyczni i dystrybutorzy prowadzący działalność na rynku krajowym, jak i firmy funkcjonujące w oparciu o złożone, międzynarodowe sieci dystrybucyjne.

Firma CHEP powstała w Australii w 1946 roku, dziś działa na 6 kontynentach, zatrudniając ponad 7,700 pracowników w 47 krajach. Tylko na terenie Europy firma zarządza 200 centrami serwisowymi. Obecnie z systemu korzysta ponad 300 tys. przedsiębiorstw zaopatrywanych w nośniki z poolu ponad 300 milionów wysokiej jakości palet i kontenerów.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się na stronie internetowej: www.chep.com

Za kontakty z mediami w Polsce odpowiada

Marketing Manager Marta Górska

(e-mail: marta.gorska@chep.com, tel. 602 51 88 51)


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij