Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Hoop Polska ma nowego prezesa
Od 1 listopada prezesem spółki Hoop Polska jest Martin Mateáš, dotychczasowy Commercial Unit Director Kofola Holding, do którego należy polski producent napojów. O tym, że poprzedni prezes Krzysztof Grudziński, został odwołany ze stanowiska serwis portalspozywczy.pl informował jako pierwszy już pod koniec października.

Powodem zmian w zarządzie Hoop Polska jest brak realizacji przez Grudzińskiego zamierzonych celów biznesowych, wyznaczonych przez akcjonariuszy.

Funkcję prezesa zarządu w firmie Hoop Polska objął Martin Mateáš, który pracuje w grupie Kofola od ponad pięciu lat. Ma doświadczenie na rynku napojów, a swoją karierę w spółce zaczynał jako Brand Manager, później jako dyrektor marketingu Kofola Holding, a następnie przez dwa lata zajmował stanowisko Commercial Unit Director holdingu, na którym był odpowiedzialny za działania komercyjne w krajach, w których obecna jest grupa Kofola (Republika Czeska, Słowacja, Polska i Rosja).

Według władz Kofoli dzięki długoletniej praktyce, Martin Mateáš posiada kompetencje, które umożliwiają efektywne zarządzanie polskim zespołem, z którym od kilku lat utrzymuje bezpośredni kontakt.

- W Czechach i na Słowacji udało nam się wzmocnić pozycję firmy Kofola, która plasuje się w pierwszej trójce na rynku i jest konkurencyjna dla globalnych korporacji. Wierzę, że to samo osiągniemy w Polsce - mówi Martin Mateáš.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij