Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nowy szef sprzedaży w firmie CHEP Polska
Marcin Wasilewski objął stanowisko Managera ds. Sprzedaży w polskim oddziale firmy CHEP będącej światowym liderem w usługach wynajmu palet. Do jego nowych zadań będzie należało umacnanie pozycji firmy CHEP na rynku polskim poprzez kształtowanie polityki sprzedaży oraz strategii budowania portfolio klientów. Będzie również odpowiedzialny za rozbudowę i rozwój obecnego zespołu zajmującego się współpracą
z przedsiębiorcami wykorzystującymi palety CHEP w dystrybucji.


Macin Wasilewski ma kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży. Do zespołu CHEP Polska dołączył w 2008 roku. Przez okres dwóch lat brał udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku lokalnym i współpracę z firmami z sektora FMCG. Od 7 lat związany jest z branżą logistyczną. Swoją karierę zawodową rozwijał w takich firmach, jak DHL Express, Ponetex Logistics oraz Beweship Polska.

 

Marcin Wasilewski_PLzmmmmmm

„Duży potencjał oraz interesująca i stale rozwijająca się oferta zadecydowały o mojej współpracy z firmą CHEP” – mówi Marcin Wasilewski. „Moim celem jest rozbudowa sieci klientów CHEP poprzez budowanie świadomości marki i usługi wynajmu palet CHEP. Wierzę, że pomogą mi w tym wcześniej zdobyte doświadczenia.”

Marcin Wasilewski to absolwent łódzkiej Wyższej Szkoły Zarządzania, ukończył wydział zarządzania i marketingu o specjalizacji: logistyka. Prywatnie pasjonuje się sportami: koszykówką oraz snowboardem.

 

CHEP to wiodąca na świecie firma oferująca usługi w zakresie wynajmu palet i kontenerów.

Firma CHEP to światowy lider w usługach wynajmu palet.  Firma dostarcza rozwiązania outsourcingowe, które zwiększają efektywność  łańcucha dostaw poprzez ograniczenie kosztów, administracji i uproszczenie systemu zarządzania nośnikami. CHEP oferuje palety charakteryzujące się wysoką, standardową jakością, z powodzeniem wykorzystywane w automatycznych systemach pakowania i magazynowania. Użytkownikami palet CHEP są wszyscy uczestnicy łańcucha dostaw: producenci, operatorzy logistyczni i dystrybutorzy prowadzący działalność na rynku krajowym, jak i firmy funkcjonujące w oparciu o złożone, międzynarodowe sieci dystrybucyjne.

Firma CHEP powstała w Australii w 1946 roku, dziś działa na 6 kontynentach, zatrudniając ponad 7,700 pracowników w 47 krajach. Tylko na terenie Europy firma zarządza 200 magazynami sprzętu palet. Obecnie z systemu korzysta ponad 300 tyś. przedsiębiorstw zaopatrywanych w nośniki z poolu ponad 300 milionów wysokiej jakości palet i kontenerów.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się na stronie internetowej: www.chep.com


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij