Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Coca-Cola wchodzi w kategorię napojów ziołowych
Coca-Cola Company testuje kolejną kategorię produktów. Tym razem na celowniku spółki znalazły się napoje ziołowe. Coca-Cola wyprodukowała w minionym tygodniu butelkowaną herbatę ziołową o nazwie Habu - czytamy na businessweek.com.

Coca-Cola Company tradycyjnie większość swoich nowych produktów wprowadza najpierw lokalnie, w jednym lub kilku krajach, by dopiero później rozszerzyć ich dostępność. Ostatnio w Argentynie wprowadzony został napój Coca-Cola Life, słodzony zarówno cukrem, jak i stevią, a w Singapurze testowano Coca-Cola Sharing Can (tradycyjna puszka 0,33 l Coca-Coli, dająca podzielić się na pół). Herbata ziołowa Habu ma być z kolei wprowadzona na razie w Tajlandii.


Habu to pierwszy w historii Coca-Cola Company napój ziołowy. Nie jest natomiast pierwszą produkowaną przez spółkę herbatą. W Ameryce Północnej, gdzie spada popularność napojów gazowanych, rośnie popularność herbat Gold Peak, Honest Tea and Fuze Tea tej firmy.


Diggy Dey, jeden z dyrektorów w Coca-Cola Thailand zapowiada, że jeżeli Habu sprawdzi się w Tajlandii, to napój zostanie wprowadzony do kolejnych krajów.(Źródło: www. businessweek.com).


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij