Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
V edycja Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"
W bieżącym roku szkolnym 2015/2016 realizowana jest już piąta edycja Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę! będącego dodatkową inicjatywą w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!".

Bieżąca edycja konkursu po raz pierwszy została przeprowadzona w formie elektronicznej – za pośrednictwem specjalnie uruchomionego w tym celu przez PFPŻ ZP Internetowego Systemu Konkursowego.  Pozwoliło to na znaczne zwiększenie zasięgu konkursu. Dzięki temu rozwiązaniu, w tegorocznej edycji do udziału w Konkursie zgłosiło się 2020 uczniów z 225 szkół z wybranych powiatów z terenu całej Polski.

 

W dniach 29 lutego – 11 marca trwało postępowanie konkursowe w ramach I etapu Konkursu.

 

W dniu wczorajszym Komisja Konkursowa zakończyła prace nad wyłonieniem laureatów I etapu-szkolnego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę!
Decyzją Komisji Konkursowej, do II etapu-powiatowego Konkursu zakwalifikowanych zostało 140 uczniów, którzy uzyskali nie mniej niż 28 pkt. (tj. 70% punktów możliwych do zdobycia).

 

Wyniki zostały opublikowane na stronie konkursu pod adresem: https://konkurs.trzymajforme.pl/wyniki-i-etapu-szkolnego-konkursu-wiedzy-o-zdrowym-stylu-zycia-trzymaj-forme-66


Ponadto, wyniki uzyskane przez uczniów poszczególnych placówek są dostępne dla Koordynatorów szkolnych w ramach Internetowego Systemu Konkursowego. 


II etap – powiatowy Konkursu zostanie przeprowadzony w formie testu wiedzy w dniu 8 kwietnia 2016 r. (piątek) o godz. 10:00. Etap powiatowy przeprowadzony będzie w siedzibach powiatowych stacji sanitarno-epidemiologicznych właściwych terenowo dla lokalizacji placówek szkolnych lub wskazanych przez PSSE lokalizacjach. Szczegółowe informacje w tej sprawie zostaną przekazane szkolnym koordynatorom drogą mailową. 


PFPŻ ZPDodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij