Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Dekada nieustannego rozwoju
Ponad 1100 Wystawców, 30 000 specjalistów z 27 krajów z całego świata, prezentacja niemal 500 innowacji, na łącznie ponad 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej – tak w liczbach można podsumować dotychczasowe odsłony Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które stały się najważniejszym spotkaniem producentów opakowań i etykiet w Europie Środkowej i Wschodniej. Kolejna, jubileuszowa edycja tego wyjątkowego wydarzenia odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2018 r. w EXPO XXI Warszawa.

Sky is the limit

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations wciąż się rozwijają, a ich Organizatorzy z roku na rok stawiają sobie poprzeczkę coraz wyżej. 10-ta, jubileuszowa edycja zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Wciąż bowiem w branży jest wiele do odkrycia, z czego doskonale zdają sobie sprawę przedsiębiorcy z sektora opakowań i etykiet. Z pewnością Zwiedzający będą zaskoczeni innowacyjnością rozwiązań technologicznych oraz jakością i estetyką prezentowanych produktów. Dziś bowiem coraz częściej opakowanie stanowi wartość samą w sobie i staje się niejako produktem. Zmieniają się gusta oraz preferencje zakupowe, a design i użyteczność opakowań muszą nadążyć za wymaganiami Klientów. Idealnym polem do dyskusji, wymiany doświadczeń i prezentacji opakowań XXI wieku są właśnie Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations.


Dekada rozwoju

Międzynarodowe Targi Packaging Innovations w Warszawie na stałe wpisały się  w kalendarz imprez branżowych w dziedzinie opakowań i etykiet. Zainteresowanie nimi nieustannie rośnie, o czym najlepiej świadczą liczby. W 2009 roku w pierwszej odsłonie tego wydarzenia wzięło udział 71 Wystawców. Z każdym kolejnym rokiem lista firm prezentujących swoją ofertę się wydłużała. Dziś jest ich trzykrotnie więcej w stosunku do premierowej edycji! Do grona Wystawców jubileuszowych Targów Packaging Inovations wciąż dołączają nowi, zachęceni między innymi bardzo pochlebnymi opiniami na temat tegorocznej edycji wystawy.


– Targi Packaging Innovations to bardzo dobrze przygotowane i zorganizowane wydarzenie. W 2017 roku Zwiedzający dopisali. Myślę, że każdy kto chce zaistnieć na rynku opakowań powinien się tutaj pojawić i zaprezentować swoje rozwiązanie. Nasze stoisko w głównej mierze odwiedzili polscy kontrahenci, ale byli również goście z Czech, Skandynawii oraz Europy Zachodniej. Duże zainteresowanie naszym stoiskiem i nawiązane w ten sposób kontakty biznesowe z pewnością przełożą się na nowe kontrakty – oceniał 9. edycję Targów Piotr Różycki z firmy CHEP POLSKA.


Co nas czeka

Należy pamiętać, że Targi Packaging Innovations to nie tylko możliwość wymiany doświadczeń i spotkanie specjalistów z branży. Podczas 10. jubileuszowej edycji Targów nie zabraknie również strefy prezentacji workShops, gdzie eksperci branży opakowań podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. To także miejsce, gdzie premierę będą miały nowe, rewolucyjne produkty. W czasie dwóch dni warszawskie EXPO XXI zamieni się w międzynarodową scenę na której wystąpią najważniejsi producenci i dostawcy m.in. opakowań, etykiet, rozwiązań w zakresie nadruku czy copackingu. Nie zabraknie także nowych firm, które po raz zaprezentują swoją ofertę na targach.


Summa summarum

– Wystawcy podkreślają, że to wystawa bardzo kompletna. Trwa dwa dni i to wystarczy by zaprezentować swoją ofertę i odbyć dobrze rokujące rozmowy biznesowe. 9. Odsłona Targów Packaging Innovations była edycją bardzo udaną. Prawdziwą jednak furorę zrobi przyszłoroczna, jubileuszowa – prognozuje Wiesław Wasiak, Dyrektor Polskiej Izby Opakowań. Trudno o lepszą zachętę do rezerwacji czasu i powierzchni wystawienniczej.  Do zobaczenia w EXPO XXI Warszawa w dniach 17-18 kwietnia 2018 r.!

 

10-ta, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations,

17-18 kwietnia 2018 r. w EXPO XXI Warszawa

 

 

Więcej informacji na: www.packaginginnovations.pl

Organizator: Targi w Krakowie Sp. z o.o. www.targi.krakow.pl


Packaging Innovations 2017 (1)

Packaging Innovations 2017 (4)

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij