Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Przedłużenie prawa dla PFPŻ ZP do posługiwania się znakiem "Teraz Polska" dla programu "Trzymaj Formę!"
Dyrektor generalny PFPŻ ZP, Andrzej Gantner odebrał potwierdzenie przedłużenia prawa dla PFPŻ ZP do posługiwania się znakiem „Teraz Polska” dla Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”.

Znak Teraz Polska przyznawany jest najlepszym produktom i usługom, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

 

Przedłużenie prawa dla PFPŻ ZP do posługiwania się znakiem „Teraz Polska” dla programu „Trzymaj Formę!” to wyraz uznania dla dotychczasowych działań PFPŻ ZP i Głównego Inspektoratu Sanitarnego na rzecz prewencji nadwagi i otyłości, będący zarazem wyróżnikiem niezmiennie najwyższej jakości naszego programu. 


Program „Trzymaj Formę!" współorganizowany jest od 12 lat przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców w ramach realizacji strategii WHO dot. Diety, aktywności fizycznej i zdrowia. Celem programu "Trzymaj formę!" jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki. Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: Trzymaj formę!

Tf

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij