Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Firma Hochland Polska dołączyła do grona członków PFPŻ ZP
Firma Hochland już od ponad 90 lat gwarantuje najwyższą jakość produktów, które sprzedawane są aktualnie w ponad 30 krajach. Jest obecna we wszystkich najważniejszych krajowych i międzynarodowych segmentach serów, kierując ofertę bezpośrednio do konsumenta, a także zaopatrując gałęzie przemysłu spożywczego oraz gastronomii.

Zatrudnia ponad 4200 pracowników w kilkunastu zakładach produkcyjnych. Hochland Polska została powołana do życia w 1993 roku, od roku 1995 produkuje w Kaźmierzu pod Poznaniem, a od 2002 roku w Węgrowie. Fabryka w Kaźmierzu była pierwszą inwestycją Hochland w naszym kraju, specjalizuje się w produkcji serów kremowych w różnorodnym asortymencie: w plasterkach, krążkach, bloczkach, pudełkach plastikowych, w wielu wariantach smakowych. W podpoznańskiej fabryce produkuje się przede wszystkim pełną paletę serów kremowych Hochland. Kolejna inwestycja znalazła miejsce osiemdziesiąt kilometrów od Warszawy w Węgrowie. Fabryka w Węgrowie specjalizuje się w serach kremowych twarogowych, w tym kultowego sera Almette oraz serów żółtych w wielu wariantach. Aktualnie w dwóch fabrykach w Polsce pracuje łącznie niemal 800 osób. Firma skupuje mleko od ponad 600 gospodarstw, które podlegają restrykcyjnym procedurom stosowanym dla uzyskania produktu najwyższej jakości. W tych gospodarstwach krowy mogą być karmione wyłącznie paszą pozbawioną GMO, czyli organizmów modyfikowanych genetycznie. Co więcej, szczegółowe wymagania obejmują także utrzymanie dobrostanu zwierząt, dbałość o ekologię i środowisko naturalne, a także ochronę żywności. Hochland Polska od lat promuje polskie mleko i produkty nabiałowe. Najlepszą wizytówką tej aktywności są produkty firmy - najwyższej jakości sery z mleka pochodzącego od lokalnych dostawców. Wprowadzone normy i procedury to najwyższy standard, który zgodny jest z filozofią firmy Hochland Polska. Doskonały surowiec, jakim jest polskie, naturalne mleko, to najlepsza baza do stworzenia wyśmienitych serów i produktów nabiałowych. Produkty firmy Hochland znają i doceniają konsumenci w Polsce i na całym świecie.


Więcej informacji o firmie Hochland można znaleźć na stronie www.hochland-group.com, www.hochland.pl, www.almette.pl.HL_to_jest_pyszne

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij