Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Horyzont 2020 - spotkanie brokerskie w Brukseli
3 lipca br. w Brukseli odbędzie się międzynarodowe spotkanie brokerskie, BioHorizon SC2 and KET-B Brokerage Event w obszarze 2. Wyzwania Społecznego (SC2): „Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo i leśnictwo, badania mórz i wód śródlądowych oraz biogospodarka”.

Organizatorami wydarzenia jest Sieć Punktów Kontaktowych realizującaprojekt BioHorizon oraz Komisja Europejska. Celem wydarzeń brokerskich jest umożliwienie wszystkim zainteresowanym podmiotom zaplanowania i  odbycia szeregu spotkań bilateralnych oraz rozmów z partnerami z całej Europy oraz ze świata. W spotkaniu mogą wziąć udział przedstawiciele środowisk naukowych i biznesowych w celu nawiązania nowych kontaktów, jak i pogłębienia obecnych relacji biznesowych, aby wspólnie omówić możliwości współpracy, przygotowania wniosku i aplikowania w konkursach przewidzianych na 2020 rok w ramach Programu Horyzont 2020.


Więcej informacji można znaleźć na stronie KPK http://www.kpk.gov.pl/?event=spotkanie-brokerskie-w-obszarze-bezpieczenstwo-zywnosciowe-i-biogospodarka-dla-konkursow-na-2020-rok.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale koszty przejazdu i pobytu pokrywa delegująca instytucja. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.


Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń.


Rejestracja została już otwarta i potrwa do 9 czerwca lub do wyczerpania miejsc https://foodbrokerage2019.b2match.io/.


Następnego dnia tj. 4 lipca br. w Brukseli odbędzie się organizowany przez Komisję Europejską dzień informacyjny poświęcony tematyce „Bezpieczeństwo żywnościowe i biogospodarka” (Horizon 2020 Info Day on Societal Challenge 2 calls for proposals of 2020).


Na oba wydarzenia obowiązuje oddzielna rejestracja.


Źródło: MRiRW.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij