Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Godło „Teraz Polska” dla „Trzymaj Formę!”
W piątek 20/09/2019 r. w trakcie spotkania klubu Teraz Polska, przedstawiciel PFPŻ ZP odebrał certyfikat potwierdzający przedłużenie prawa do posługiwania się Godłem „Teraz Polska” dla Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” na kolejną, roczną edycję.

W piątek 20/09/2019 r. w trakcie spotkania klubu Teraz Polska, Marta Tomaszewska-Pielacha, dyrektor ds. żywności i żywienia, w imieniu PFPŻ ZP odebrała certyfikat potwierdzający przedłużenie prawa do posługiwania się Godłem "Teraz Polska" dla Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” na kolejną, roczną edycję. Zgodnie z umową, prawo to jest ważne do dnia 9 czerwca 2020 r.

 

Przyznanie znaku na kolejną edycję Programu stanowi potwierdzenie, że "Trzymaj Formę!" jest niezmiennie przedsięwzięciem, które dzięki swoim walorom jakościowym wyróżnia się na rynku oraz może być wzorem dla innych.


2R3A0380 klub tp inauguracja 30 edycji fot k broszko - broszko_com_male

fot. Kamil Broszko


Program „Trzymaj Formę!" współorganizowany jest od 12 lat przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców w ramach realizacji strategii WHO dot. Diety, aktywności fizycznej i zdrowia. Celem programu "Trzymaj formę!" jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki. Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: Trzymaj formę!


2R3A0381 klub tp inauguracja 30 edycji fot k broszko - broszko_com_male
fot. Kamil Broszko

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij