Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Laboratorium J.S. Hamilton Poland w Przeźmierowie
Już od ponad 10 lat J.S. Hamilton Poland realizuje badania w Poznaniu. W marcu 2020 roku laboratorium przeniosło się do nowej siedziby w Przeźmierowie (ul. Rzemieślnicza 9), zapewniającej zarówno lepszy komfort pracy naszym pracownikom, jak również dojazd do lokalizacji.

W lutym br. laboratorium pomyślnie przeszło ocenę Polskiego Centrum Akredytacji, a 10.03.2020. oddział w Przeźmierowie został włączony do zakresu akredytacji J.S. Hamilton Poland nr AB 079. Pracownia specjalizuje się w badaniach mikrobiologicznych obejmujących analizę produktów spożywczych i surowców, pasz, w tym również badania przechowalnicze wykonywane pod koniec terminu przydatności do spożycia. Badania parametrów mikrobiologicznych przeprowadzane są metodami klasycznymi oraz za pomocą szybkich testów (system TEMPO i BAX Q7), które pozwalają znacznie skrócić czas oczekiwania na wyniki. Ponadto laboratorium wykonuje badania mikrobiologiczne próbek środowiskowych i wody.

 

Laboratorium działa na rzecz klientów mających swoje siedziby na terenie województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego oraz lubuskiego. W związku z rozbudową infrastruktury drogowej na terenie województwa dolnośląskiego, ma większe możliwości logistyczne na tym obszarze. Zmiana siedziby laboratorium to kolejny krok w lepszej komunikacji i zwiększenia efektywności badań.


Poza sprawniejszą logistyka zapewnia kontrahentom dodatkowo wydłużony czas pracy laboratorium, również w weekendy, co wpłynie na zwiększenie możliwości wykonawczych laboratorium.

 

20200326_122721

20200326_122138

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij