Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Hit Handlu 2020 dla Almette!
Serek Almette śmietankowy został wyróżniony prestiżowym tytułem Hit Handlu 2020, jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Serki kanapkowe.

Coraz mocniej dają się odczuć trendy promujące naturalną żywność, bez udziału chemii i inżynierii genetycznej. Konsumenci oczekują produktów, które będą w pełni naturalne, a przez to bezpieczne dla zdrowia. Rynek stara się odpowiadać na oczekiwania konsumentów.  Almette to twórca kategorii serków puszystych, jest lekki puszysty, pyszny, delikatny, naturalny, ma charakterystyczne i  jedyne w swoim rodzaju opakowanie.


Plebiscyt Hit Handlu jest realizowany nieprzerwanie od 19 lat przez wydawcę miesięcznika Handel i jest ważnym głosem detalistów, który pozwala definiować preferencje zakupowe Polaków i trendy rynkowe w FMCG. To właśnie detaliści, czytelnicy ogólnopolskiego miesięcznika branżowego Handel, w sondzie telefonicznej wskazują najlepiej sprzedające się w ich sklepach produkty. Łącznie badano sprzedaż produktów w 65 kategoriach. Sondę dotyczącą sprzedaży w okresie od początku lipca 2019 do końca czerwca 2020 roku, przeprowadzono na losowo wybranej reprezentatywnej grupie 1.000 detalistów z całej Polski. 


Badanie było dwuetapowe, przeprowadzone przez dwie niezależne firmy badawcze Brainlab i CMR. Realizowane metodą CATI we wrześniu 2020 na podstawie wcześniej wykonanej analizy paragonowej przez Centrum Monitorowania Rynku.


Hit Handlu 2020 to dla klienta ostatecznego ważna informacja, że wybiera produkt, po który najczęściej sięgają Polacy. Tytuł Hit Handlu może okazać się decydującym argumentem w walce o Klienta – zarówno w Internecie, w prasie, jak i w miejscu sprzedaży.

Hit Handlu logo 2020 (002)

Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.

 

 

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij