Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nowy Dyrektor Finansowy w Hochland Polska
Tomasz Lewandowski został od 1 listopada 2020 roku powołany na stanowisko nowego Dyrektora Finansowego w Hochland Polska.
Tomasz Lewandowski dołączył do Grupy Hochland w listopadzie 2019 roku na stanowisko Menadżera Controllingu. Posiada tytuł magistra finansów międzynarodowych i miał możliwość doskonalić swoją wiedzę w różnych obszarach finansów i logistyki. Przed dołączeniem do Hochland ponad 16 lat pracował w firmie Wrigley/Mars, gdzie zajmował się miedzy innymi integracją biznesów Wrigley i Mars.


„Tomasz Lewandowski jest doświadczonym menedżerem z profesjonalną biegłością, cechuje go rzetelność, jasna i empatyczna komunikacja i umiejętność pracy w zespole. Jesteśmy pewni, że Tomek będzie wzbogaceniem  dla Zarządu Hochland Polska i jednocześnie umiejscowi Dział Finansowy pod bardzo dobrym kierownictwem” – powiedział Peter Knauer, Dyrektor Generalny, Prezes Zarządu Hochland Polska.

Tomek Lewandowski

 


Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij