Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Najlepsze gatunki herbaty od marki Big-Acitve – portfolio herbat czarnych
Właśnie ruszyła kampania VOD herbat czarnych Big-Active – marki, która zrodziła się z prawdziwej pasji do herbaty. W swojej ofercie posiada m.in. najbardziej popularną czarną herbatę Pure Ceylon pochodzącą z najlepszych na świecie, cejlońskich plantacji. To właśnie tam jest zrywana i pakowana. Konsumenci deklarują, że z roku na rok spożywają coraz więcej herbaty czarnej.

Czysta herbata czarna Pure Ceylon to wybór związany z ponadczasową jakością. Można ją parzyć kilkukrotnie, osiągając różne nasycenie herbacianego naparu. Silne aromaty, występujące naturalnie w tym gatunku herbaty, tworzą spójną całość o wyrazistym smaku, połączonym z nutą świeżości i delikatnej słodyczy. Herbata Pure Ceylon Big-Active posiada certyfikat gwarancji i smaku wprost z cejlońskich plantacji!

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów marka Big-Active wprowadziła w ostatnim czasie modyfikacje w portfolio herbat czarnych Pure Ceylon 100% Black i Pure Ceylon Earl Grey. Nastąpiła zmiana konstrukcji opakowania z pionowego na poziome, co sprawia, że jest ono jeszcze bardziej funkcjonalne. Herbata Pure Ceylon to ta sama, przepyszna herbata, tylko teraz w nowym, wygodniejszym  dla użytkownika opakowaniu. Liczba sztuk w opakowaniu pozostała niezmieniona – to nadal 25 torebek doskonałej herbaty.

 

Kampanię z nowymi opakowaniami będzie wspierał nowy spot reklamowy, w którym znalazły się wszystkie kluczowe informacje.

Zachęcamy do obejrzenia spotu: https://www.youtube.com/watch?v=KwfiUUqDNtQ

Relaunch zostanie dodatkowo wsparty kampanią zasięgową na kanałach Social Media Big-Active oraz wysyłką prasową do magazynów handlowych i lifestyle.

 

Marka Big-Active w swojej kolekcji herbat czarnych posiada również ciekawe warianty z dodatkiem  aromatów owocowych (Herbaty czarne aromatyzowane). Herbata liściasta występuje w trzech wersjach smakowych, zaś ekspresowa w czterech. Big-Active nie podąża za schematami. Wytycza zupełnie nowe szlaki, tworząc herbaty czarne aromatyzowane o wyjątkowych kompozycjach smakowych m.in.: cytryna w zestawieniu z mango, klasyczna malina w towarzystwie jagód acai lub Earl Grey z płatkami róży albo mieszanką cytrusów. To właśnie dlatego niejedna herbata aromatyzowana tej marki zaskarbiła sobie uczucia nawet najbardziej wymagających.

 

 

Więcej o ofercie herbat czarnych oraz innych rodzajów herbat Big-Active przeczytasz na stronie: https://big-active.pl/.

 

Nowe opakowania są już dostępne w e-sklepie: www.e-herbapol.com.pl!


BA_NOWE_OPAKOWANIA

 

 

 


 

„Herbapol-Lublin” S.A.

„Herbapol-Lublin” S.A. jest polską firmą branży spożywczej, która w ciągu ponad 70 lat obecności na naszym rynku ugruntowała swoją pozycję lidera. Zajmuje pierwsze miejsce w segmencie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, czerwonych, funkcjonalnych, białych oraz drugie miejsce w kategorii herbat zielonych i dżemów.

„Herbapol-Lublin” S.A. to przede wszystkim znane na polskim rynku marki Herbapol i Big-Active. 
Na bogate portfolio firmy składają się produkty należące do kategorii herbat, produktów dżemowych, napojów oraz syropów. W 2019 roku do portfolio firmy dołączyły produkty z linii BIO.

W 2017 roku firma zadebiutowała także w kanale HoReCa, wprowadzając na rynek dwie linie herbat: Breakfast i Premium. 

W 2019 „Herbapol-Lublin” S.A. otrzymał m.in. Diament Forbesa dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, a wybrane produkty po raz kolejny zostały wyróżnione nagrodą Kupców Polskich - Złoty Paragon oraz Hit Handlu.

W 2020 roku firma zaistniała na rynku kosmetycznym wprowadzając markę naturalnych kosmetyków
i suplementów Polana.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.herbapol.com.pl oraz www.herbapol-polana.com.

 

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Biuro Prasowe „Herbapol-Lublin” S.A.: Karolina Pękalska, PR Consultant

karolina.pekalska@big-picture.pl, 789 023 091

 


“Herbapol-Lublin” S.A.: Beata Skwierczyńska, PR & Digital Manager
beata.skwierczynska@herbapol.com.pl
, 517 594 582


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij