Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nowość – Herbatka na zimno Malina Granat od marki Herbapol. 100% smaku!
Herbapol-Lublin poszerzył portfolio herbatek typu cold brew o nowy smak, stanowiący połączenie ulubionej przez Polaków maliny z egzotycznym owocem granatu. Napoje cold brew to prosty i wygodny sposób na przyjemne owocowe orzeźwienie – do ich przygotowania wystarczy tylko zimna woda. Oprócz nowej herbatki konsumenci mają do wyboru jeszcze dwa smaki: Truskawkę z rabarbarem oraz Miętę z mango.

Produkty cold brew charakteryzują się innowacyjnym sposobem przyrządzania – przygotowuje się je przy użyciu zimnej wody. W okresie letnim stanowią ciekawe uzupełnienie oferty tradycyjnych herbatek owocowych.

Herbatki na zimno od marki Herbapol to specjalnie skomponowane mieszanki owoców i ziół, które – po zalaniu zimną wodą – już po kilku minutach gwarantują intensywne orzeźwienie i niezapomniany smak. Herbatki zapakowane są w oddzielne kopertki, co sprawia, że nadają się do przyrządzania zarówno w domu, jak i poza nim. Co więcej, nie zawierają cukru, dlatego stanowią świetną alternatywę dla słodkich napojów smakowych i są odpowiednie dla dzieci.

 

Wzbogacenie portfolio Herbapolu o kolejny wariant smakowy w tej kategorii herbatek jest odpowiedzią na trendy konsumenckie, m.in. związane ze zdrowym żywieniem i kontrolą spożycia cukru.

 

Cena rekomendowana za opakowanie (20 torebek) herbatki na zimno Herbapol wynosi 5,99 zł.
Zachęcamy do zapoznania się opisem nowości oraz pozostałych produktów z tej kategorii na: Herbatki owocowe na zimno | Herbapol Lublin

Produkty do nabycia m.in. w sklepie internetowym marki: Herbapol - Herbatki na zimno | Sklep Internetowy Herbapol (e-herbapol.com.pl)

 


 

„Herbapol-Lublin” S.A.

„Herbapol-Lublin” S.A. jest polską firmą branży spożywczej, która w ciągu ponad 70 lat obecności na naszym rynku ugruntowała swoją pozycję lidera. Zajmuje pierwsze miejsce w segmencie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, czerwonych, funkcjonalnych, białych oraz drugie miejsce w kategorii herbat zielonych i dżemów.

„Herbapol-Lublin” S.A. to przede wszystkim znane na polskim rynku marki Herbapol i Big-Active. 
Na bogate portfolio firmy składają się produkty należące do kategorii herbat, produktów dżemowych, napojów oraz syropów. W 2019 roku do portfolio firmy dołączyły produkty z linii BIO.

W 2017 roku firma zadebiutowała także w kanale HoReCa, wprowadzając na rynek dwie linie herbat: Breakfast i Premium. 

W 2019 „Herbapol-Lublin” S.A. otrzymał m.in. Diament Forbesa dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, a wybrane produkty po raz kolejny zostały wyróżnione nagrodą Kupców Polskich - Złoty Paragon oraz Hit Handlu.

W 2020 roku firma zaistniała na rynku kosmetycznym wprowadzając markę naturalnych kosmetyków i suplementów Herbapol Polana.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.herbapol.com.pl oraz www.herbapol-polana.com

malina_granat (002)

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij