Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Międzynarodowy Dzień Sernika z Hochland
30 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Sernika! To ważne święto dla cukierników, ponieważ to sernik pozostaje niekwestionowanym królem deserów. Firma Hochland Polska zachęca do świętowania tego wyjątkowego wydarzenia i wykorzystania sera Hochland Cremette, jako idealnej bazy premium do ciast i deserów.

Stale powstają nowe odmiany sernika, dlatego każdy znajdzie idealny przepis dla siebie. Najważniejszym składnikiem tego wypieku jest oczywiście ser, który jest sekretem udanego sernika.

Ser twarogowy Hochland Cremette, dostępny w ofercie Hochland Professional, jest idealną bazą premium do ciast i deserów. Ma odpowiednią gładkość i homogenną konsystencję. Jego ogromną zaletą jest również termostabilność, dzięki czemu jest doskonały do pieczenia, gotowania, smażenia oraz chłodzenia i mrożenia. To prawdziwy ser – orkiestra!

 

Firma Hochland Polska zachęca do świętowania Międzynarodowego Dnia Sernika. Specjalnie z tej okazji przygotowano szereg działań komunikacyjnych oraz promocyjnych w mediach tradycyjnych oraz w internecie.

 

Poniżej znajduje się link do filmu z rekomendacją Hochland Cremette przygotowaną przez znanego cukiernika Juriego Gorobczyszyn: https://www.youtube.com/watch?v=kkTO3SdU4lQ

Więcej inspiracji i rekomendacji dostępnych jest na kanale YouTube: (757) Hochland Professional Polska - YouTube

DzienSernika2021

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij