Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nowość! Autentycznie wybitna Oranżada Hellena Zero Cukru
Do oferty marki Hellena dołączyła Oranżada Hellena Zero Cukru. Nowość, oferowana w trzech pojemnościach, jest dostępna w sprzedaży od początku 2021 r.

Od 2021 Oranżada Hellena oferuje swój sztandarowy napój również bez dodatku cukru. Nowa Oranżada Hellena Zero Cukru jest wybitna - dzięki doskonale dopracowanej recepturze, zachowuje oryginalny, landrynkowy smak, z którym kojarzona jest marka. Gwarantuje radość i niezapomniane beztroskie chwile.


W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe, trendy konsumenckie i wprowadzenie opłaty cukrowej rozszerzamy asortyment o Oranżadę Hellena bez zawartości cukru. Co istotne, eliminacja cukru nie powoduje zmiany charakterystycznego, niepowtarzalnego dla marki smaku. Naszej nowości zapewnimy maximum wsparcia w mediach i punktach sprzedaży detalicznej – informuje Magdalena Koszela, Senior Brand Manager w Colian Sp. z o.o.


Napój jest idealny dla diabetyków i osób dbających o linię. Nie zawiera cukru, a jego wartość kaloryczna produktu wynosi zaledwie 1 kcal na 100 ml. Charakter i funkcje napoju podkreśla czarny pasek z białym napisem „ZERO CUKRU” dodany do rozpoznawalnego designu etykiet Oranżady Hellena.


Oranżada Hellena Zero Cukru jest oferowana w rodzinnych butelkach o pojemności 0,85 l i 1,25 l, a także w wariancie impulsowym 0,4 l.

Hellena Zero

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij