Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Big-Active z nową kampanią herbat zielonych
W debiutującym z początkiem października spocie reklamowym marka Big-Active zaprasza konsumentów do odkrywania nowego wymiaru przyjemności. Kampania promocyjna herbat zielonych potrwa do połowy listopada w najbardziej popularnych stacjach telewizyjnych oraz na platformach VoD i na youtube.

Herbaty zielone marki Big-Active to wyjątkowe kompozycje dużych liści herbaty z egzotycznymi owocami i barwnymi płatkami kwiatów, które tworzą wyraziste i nieoczywiste połączenia smakowe. To właśnie intrygujący smak i aromat herbat zielonych marki, wyróżniający markę na rynku, sprawia, że konsumenci sięgają po jej produkty.

I to właśnie te cechy stały się pretekstem do stworzenia nowego spotu reklamowego. Zrealizowana w tym roku reklama to świeże spojrzenie na markę i zaproszenie konsumenta do jej świata, w którym każda filiżanka naparu to źródło wielowymiarowej przyjemności. Dzięki niestandardowemu ukazaniu w nim zielonej herbaty powstał film przypominający o nowoczesnym i innowacyjnym charakterze Big-Active, w którym filiżanka herbaty zielonej sprawia, że codzienność zmienia się w moment pełen przyjemności.


Nasza nowa reklama to pierwszy tak odważny spot w historii marki. Konsumenci zobaczą w nim coś więcej niż sam produkt. Zależało nam na odwołaniu się do emocji i przyjemności, która wiąże się z naszymi herbatami zielonymi. Chcieliśmy przekazać konsumentom, że zielona herbata może pobudzić zmysły i przenieść nas do świata pełnego kolorów, aromatów i smaków. W ten sposób powstał film wpisujący się w trendy komunikacyjne, bardzo zmysłowy, kobiecy, dynamiczny i pełen magii. Nasz nowy spot doskonale oddaje charakter marki i naszych konsumentów: świadomych, poszukujących nowych doznań i przywiązujących wagę do wysokiej jakości produktów. - mówi Marzena Walczak, brand manager Big-Active, odpowiedzialna za wszystkie działania marki.

 

Za kreację spotu odpowiada agencja Mullenlowe. Produkcją zajął się dom produkcyjny WatchOut Studio. Reżyserię powierzono Martynie Iwańskiej, a zakup mediów domowi mediowemu MediaCom.

 

Link do spotu

 

Nowa reklama to także okazja do zaprezentowania efektu niedawnej metamorfozy opakowań herbat zielonych w wariancie ekspresowym. Dla wygodniejszego zaparzania, do biodegradowalnej torebki z suszem dodano sznureczek z zawieszką, a całość zamknięto w oddzielnych kopertkach, dzięki czemu herbata dłużej zachowuje smak i aromat. Zmianie uległy także opakowania herbat: ich projekt wzbogacono m. in. o oznaczenia ułatwiające segregację odpadów.„Herbapol-Lublin” S.A.


„Herbapol-Lublin” S.A. jest polską firmą branży spożywczej, która w ciągu ponad 70 lat obecności na naszym rynku ugruntowała swoją pozycję lidera. Zajmuje pierwsze miejsce w segmencie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, czerwonych, funkcjonalnych, białych oraz drugie miejsce w kategorii herbat zielonych i dżemów.

„Herbapol-Lublin” S.A. to przede wszystkim znane na polskim rynku marki Herbapol i Big-Active. 

Na bogate portfolio firmy składają się produkty należące do kategorii herbat, produktów dżemowych, napojów oraz syropów. W 2019 roku do portfolio firmy dołączyły produkty z linii BIO.

W 2017 roku firma zadebiutowała także w kanale HoReCa, wprowadzając na rynek dwie linie herbat: Breakfast i Premium. 

W 2019 „Herbapol-Lublin” S.A. otrzymał m.in. Diament Forbesa dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, a wybrane produkty po raz kolejny zostały wyróżnione nagrodą Kupców Polskich - Złoty Paragon oraz Hit Handlu.

W 2020 roku firma zaistniała na rynku kosmetycznym wprowadzając markę naturalnych kosmetyków i suplementów Herbapol Polana.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.herbapol.com.pl oraz www.herbapol-polana.com


Herbapol_006142021_BigActive_KV_II_594x420 (002)Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij